Козелецька РДА
  Анонси                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  

                  Назад

                  Багатодітні матері та сім'ї загиблих військовослужбовців району отримали матеріальну підтримку від обласної влади

                  Державна підтримка багатодітних сімей є пріоритетною в діяльності обласної влади. Про це заявила директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш на зустрічі з багатодітними матерями, що відбулася 16 березня в райдержадміністрації.

                  Звертаючись до учасників зустрічі, Ніна Лемеш зазначила, що Чернігівщина – єдина область в Україні, де діє комплексна обласна програма підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми. Згідно цієї програми надається матеріальна допомога сім’ям¸ у яких виховується 5 і більше дітей.

                  Голова райдержадміністрації Володимир Швед, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш вручили багатодітним матерям району сертифікати на придбання побутової техніки, а представник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Наталія Бушніна – подарунки їхнім дітям.

                  Сертифікат на придбання холодильника отримала мати шести дітей Ірина Вакуленко з м.Остер, сертифікат на придбання пральної машини-автомат – мати шести дітей Наталія Басак із сел.Козелець, сертифікат на придбання пилососа – мати п’яти дітей Інна Борисенко із с.Новий Шлях, сертифікат на придбання двоярусного ліжка отримала мати п’яти дітей Ірина Бойко із с.Савин.

                  Володимир Швед і Ніна Лемеш привітали матерів і побажали їм і їхнім родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння і підтримки, злагоди і благополуччя.

                  Цього ж дня директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Члевик і представник громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Наталія Бушніна зустрілися з родинами загиблих під час російсько-української війни військовослужбовців у сел.Десна.

                  Спілкуючись із жінками загиблих, Ніна Лемеш і Наталія Бушніна розповіли про роботу місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, волонтерів, громадських організацій щодо підтримки сімей загиблих українських вояків в області, обговорили питання оздоровлення дітей. Наталія Бушніна як мати загиблого на Донбасі воїна наголосила: «Завдання організації «Єдина родина Чернігівщини», яку я представляю, – це підтримка, допомога, спілкування з вами на знак поваги до вас і світлої пам’яті ваших чоловіків. Бо наша згуртованість і пам'ять – це найголовніше, що допоможе здобути перемогу». Вони вручили сім’ям подарунки, придбані за кошти облдержадміністрації, і подарункові набори від громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Олені Музиці, Тетяні Лоскот, Марині Тищенко, Олесі Савченко, Володі Рвачову, Анастасії Олійник, Світлані Пономаренко, Оксані Соснюк, Світлані Женжерусі.

                  Крім того, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш і заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова вручили жительці сел.Десна матері п’яти дітей Людмилі Удовиченко сертифікат на придбання пральної машини-автомат відповідно комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

                  Про забезпечення організації державної сімейної та молодіжної політики, розвитку фізкультури і спорту, підтримку громадських організацій на території Деснянської селищної ради обласне та районне керівництво поспілкувалося з Деснянським сільським головою Юрієм Осташевським.

                  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
                  Фото Володимира Квітка

                  Назад                  21 Вересня 2017 09:47
                  20 Вересня 2017 12:34
                  19 Вересня 2017 14:35
                  22 Серпня 2017 15:24
                  21 Серпня 2017 15:57
                  16 Серпня 2017 12:43
                  25 Липня 2017 14:47
                  29 Червня 2017 10:16
                  27 Червня 2017 16:05

                  Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?