Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old

20 листопада 2017

№ кабінету Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Контактна інформація
СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РДА
Сектор управління персоналом
205 Михед Ірина Миколаївна Завідувач сектору (04646)4-22-10
Добрінова Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст сектору
Відділ економічного розвитку
02742421@mail.gov.ua
417 Дрофенко Ольга Андріївна Начальник відділу (04646)4-18-94 ф.
Шмаюн Наталія Віталіївна Головний спеціаліст
Улізько Світлана Іванівна Головний спеціаліст
Цапенко Ірина Євгенівна Головний спеціаліст
Служба у справах дітей
34424477@mail.gov.ua
209А Пономаренко Світлана Петрівнa Начальник служби (04646)2-12-01
Орлова Тетяна Геннадіївна Головний спеціаліст
Борсук Ніна Олександрівна Головний спеціаліст
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
422 Красник Валентина Вячеславівна Начальник відділу (04646)4-15-63
309 Вакансія Головний спеціаліст (04646)4-20-05
  Пекур Валентина Василівна Прибиральник службових приміщень  
Сектор оборонної і мобілізаційної роботи та цивільного захисту
204 Ковалівський Михайло Олексійович Завідувач сектору  
309 Коломієць Сергій Миколайович Головний спеціаліст (04646)4-20-05
Архівний сектор

смт Козелець, вул.Соборності, б.86Б

Ляхова Наталія Григорівна Завідувач сектору (04646)2-14-38
207 Білоусько Сергій Анатолійович Головний спеціаліст сектору (04646)2-12-63
Відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту
310 Сенченко Людмила Михайлів Начальник відділу (04646)4-18-48
вакансія Заступник начальника відділу
Андрушко Надія Миколаївна Головний спеціаліст відділу
Бражинська Раїса Олександрівна Головний спеціаліст відділу
207 Обрусніков Ярослав Ігорович Інженер-оператор (04646)2-12-63
410 Дяковський Станіслав Миколайович Головний спеціаліст відділу (04646)2-24-46
411 Вакансія Методист відділу
Назаренко Юлія Миколаївна Інспектор з кадрів
409 Тимошенко Ольга Вікторівна Головний бухгалтер (04646)4-15-44
Плиска Світлана Михайлівна Провідний економіст
408 Чернова Леся Миколаївна Бухгалтер (04646)2-11-03
Лебедь Юлія Василівна Бухгалтер
Солодовнік Світлана Іванівна Бухгалтер
Андрушко Валентина Петрівна Провідний бухгалтер
  Скоба Микола Миколайович Водій  
Відділ адміністративних послуг та державної реєстрації
 
112 Коваленко Віталія Юріївна Начальник відділу (04646)4-15-62
111 вакансія Державний реєстратор
116 Щербина Галина Василівна Державний реєстратор (04646)2-11-51
Улізько Іван Іванович Адміністратор відділу
3257502639@mail.gov.ua
Відділ агропромислового розвитку
213 Пономаренко Станіслав Миколайович Начальник відділу (04646)2-15-30 ф.
214 Птуха Жанна Миколаївна Головний спеціаліст з організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції
  Проценко Василь Володимирович Головний спеціаліст з тваринництва, механізації та охорони праці  
Легкобит Віктор Іванович Головний спеціаліст з охорони навколишнього природного середовища  
САМОСТІЙНІ УПРАВЛІННЯ РДА
108 Луговська Валентина Михайлівна Начальник управління (04646)2-12-65
103 Сушко Тамара Володимирівна Державний соціальний інспектор (04646)4-21-34
Билим Оксана Олексіївна Державний соціальний інспектор
Відділ адресних соціальних виплат
105 Іллєнко Людмила Миколаївна Начальник віділу (04646)4-21-34
Карпенко Алла Віталіївна Заступник начальника відділу
Хоменко Ірина Олегівна Головний спеціаліст
Федосенко Наталія Василівна Головний спеціаліст
Михед Валентина Петрівна Головний спеціаліст
Науменко Антонінна Олегівна Головний спеціаліст
224 Адаменко Валентина Юріївна Головний спеціаліст
Глуздовська Вікторія Олексіївна Головний спеціаліст
Вакансія Головний спеціаліст
Адаменко Ірина Володимирівна Головний спеціаліст

смт Козелець, вул.Соборності, б.27, І поверх

Хвостицька Світлана Леонідівна Головний спеціаліст  
Відділ праці та правового забезпечення
106 Давискиба Катерина Володимирівна Начальник відділу
Музиченко Любов Миколаївна Головний спеціаліст
Вакансія Головний спеціаліст
Відділ бухгалтерського обліку та інформаційних технологій
223 Кущ Наталія Олексіївна Начальник відділу (04646)4-23-43
Кобижча Наталія Іванівна Заступник начальника відділу
Юрченко Любов Григорівна Головний спеціаліст
  Єрмолко Віктор Васильович Головний спеціаліст  
108 Адаменко Наталія Василівна Головний спеціаліст
Відділ персоніфікації обліку, з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці
102 Ремез Олена Володимирівна Начальник відділу (04646)4-18-80
Головко Тамара Борисівна Головний спеціаліст
Пахмутова Олена Євгеніївна Головний спеціаліст
Лемеш Олена Миколаївна Головний спеціаліст
Відділ з питань постраждалих в наслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції та внутрішньопереміщених осіб
107 Вертюх Світлана Олексіївна Начальник відділу
Улізько Людмила Іванівна Провідний спеціаліст
Лозовицька Тамара Віталіївна Головний спеціаліст
415 Золотаревська Віра Григорівна Начальник відділу (04646)4-18-88
416 Денисенко Ліана Василівна Заступник начальника відділу (04646)4-15-45
Дейнеко Тетяна Іванівна Головний спеціаліст
Гарбуз Ніна Миколаївна Головний спеціаліст
419 Кулик Надія Миколаївна Головний спеціаліст (04646)2-15-81
Обруснікова Ольга Михайлівна Провідний спеціаліст