Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old

20 листопада 2017

 
№ кабінету Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Контактна інформація
315 Швед Володимир Іванович Голова районної державної адміністрації
(04646)4-24-68
kozadm_Golova@cg.gov.ua
314 Заславський Юрій Вікторович Перший заступник голови районної державної адміністрації
(04646)2-14-01
kozadm_Pzam@cg.gov.ua
312 Жидкова Віра Іванівна Заступник голови районної державної адміністрації
АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
313 Пенська Наталія Володимирівна Керівник апарату районної державної адміністрації (04646)4-22-10
Відділ загальний, організаційної роботи та контролю
kozadm_post@cg.gov.ua
208 Банько Алла Андріївна Заступник керівника апарату-начальник відділу (04646)2-12-63
Ієвлева Оксана Володимирівна Головний спеціаліст
207 Хоменко Олена Петрівна Головний спеціаліст
Юридичний відділ
308 Шевченко Руслан Володимирович Начальник відділу
04061903@mail.gov.ua
Приймальня РДА Дудак Інна Степанівна Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян
04061903_3229312827@mail.gov.ua
  Кущ Андрій Васильович Водій  
Відділ ведення державного реєстру виборців
35836501@mail.gov.ua
209 Мотовиловець Максим Віталійович Начальник відділу (04646)4-22-42
Березан Євгенія Михайлівна Адміністратор
Вакансія Головний спеціаліст відділу
Відділ фінансово-господарського забезпечення
309A Коновалова Тетяна Геннадіївна Начальник відділу (04646)4-18-89
Маліновська Людмила Львівна Головний спеціаліст
308 Мельник Оксана Володимирівна головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
kozadm_vnpol@cg.gov.ua
СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РДА
Сектор управління персоналом
205 Михед Ірина Миколаївна Завідувач сектору (04646)4-22-10
Добрінова Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст сектору
Відділ економічного розвитку
02742421@mail.gov.ua
417 Дрофенко Ольга Андріївна Начальник відділу (04646)4-18-94 ф.
Шмаюн Наталія Віталіївна Головний спеціаліст
Улізько Світлана Іванівна Головний спеціаліст
Цапенко Ірина Євгенівна Головний спеціаліст
Служба у справах дітей
34424477@mail.gov.ua
209А Пономаренко Світлана Петрівнa Начальник служби (04646)2-12-01
Соловей Єва Вікторівна Головний спеціаліст
Борсук Ніна Олександрівна Головний спеціаліст
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
422 Красник Валентина Вячеславівна Начальник відділу (04646)4-15-63
309 Полов’ян Олег Іванович Головний спеціаліст (04646)4-20-05
  Пекур Валентина Василівна Прибиральник службових приміщень  
Сектор оборонної і мобілізаційної роботи та цивільного захисту
204 Ковалівський Михайло Олексійович Завідувач сектору  
309 Коломієць Сергій Миколайович Головний спеціаліст (04646)4-20-05
Архівний сектор

смт Козелець, вул.Соборності, б.86Б

Ляхова Наталія Григорівна Завідувач сектору (04646)2-14-38
207 Білоусько Сергій Анатолійович Головний спеціаліст сектору (04646)2-12-63
Відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту
311 Члевик Ірина Іванівна Начальник відділу (04646)4-18-48
310 Сенченко Людмила Михайлів Заступник начальника відділу
Андрушко Надія Володимирівна Головний спеціаліст відділу
Бражинська Раїса Олександрівна Головний спеціаліст відділу
207 Обрусніков Ярослав Ігорович Інженер-оператор (04646)2-12-63
410 Дяковський Станіслав Миколайович Головний спеціаліст відділу (04646)2-24-46
411 Вакансія Методист відділу
Назаренко Юлія Миколаївна Інспектор з кадрів
409 Тимошенко Ольга Вікторівна Головний бухгалтер (04646)4-15-44
Плиска Світлана Михайлівна Провідний економіст
408 Чернова Леся Миколаївна Бухгалтер (04646)2-11-03
Лебедь Юлія Василівна Бухгалтер
Солодовнік Світлана Іванівна Бухгалтер
Андрушко Валентина Петрівна Провідний бухгалтер
  Скоба Микола Миколайович Водій  
Відділ адміністративних послуг та державної реєстрації
 
112 Коваленко Віталія Юріївна Начальник відділу (04646)4-15-62
111 Орлова Тетяна Генадіївна Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
116 Щербина Галина Василівна Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (04646)2-11-51
Улізько Іван Іванович Адміністратор відділу
3257502639@mail.gov.ua
Відділ агропромислового розвитку
213 Пономаренко Станіслав Михайлович Начальник відділу (04646)2-15-30 ф.
214 Птуха Жанна Миколаївна Головний спеціаліст з організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції
  Проценко Василь Володимирович Головний спеціаліст з тваринництва, механізації та охорони праці  
Легкобит Віктор Іванович Головний спеціаліст з охорони навколишнього природного середовища  
САМОСТІЙНІ УПРАВЛІННЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
108 Луговська Валентина Михайлівна Начальник управління (04646)2-12-65
103 Сушко Тамара Володимирівна Державний соціальний інспектор (04646)4-21-34
Билим Оксана Олексіївна Державний соціальний інспектор
Відділ адресних соціальних виплат
105 Іллєнко Людмила Миколаївна Начальник віділу (04646)4-19-56
Карпенко Алла Віталіївна Заступник начальника відділу
Хоменко Ірина Олегівна Головний спеціаліст
Федосенко Наталія Василівна Головний спеціаліст (04646)4-21-34
Михед Валентина Петрівна Головний спеціаліст
224 Адаменко Валентина Юріївна Головний спеціаліст (04646)4-13-84
Глуздовська Вікторія Олексіївна Головний спеціаліст
Горбач Інна Володимирівна Головний спеціаліст
Адаменко Ірина Володимирівна Головний спеціаліст

смт Козелець, вул.Соборності, б.27, І поверх

Хвостицька Світлана Леонідівна Головний спеціаліст  
Відділ праці та правового забезпечення
106 Давискиба Катерина Володимирівна Начальник відділу (04646)4-15-80
Музиченко Любов Миколаївна Головний спеціаліст
Янко Катерина Вікторівна Головний спеціаліст
Відділ бухгалтерського обліку та інформаційних технологій
223 Кущ Наталія Олексіївна Начальник відділу (04646)4-23-43
Кобижча Наталія Іванівна Заступник начальника відділу
Юрченко Любов Григорівна Головний спеціаліст
  Єрмолко Віктор Васильович Головний спеціаліст  
108 Адаменко Наталія Василівна Головний спеціаліст (04646)4-30-32
Відділ персоніфікації обліку, з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці
102 Ремез Олена Володимирівна Начальник відділу (04646)4-18-80
Головко Тамара Борисівна Головний спеціаліст
Пахмутова Олена Євгеніївна Головний спеціаліст
Відділ з питань постраждалих в наслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції та внутрішньопереміщених осіб
107 Вертюх Світлана Олексіївна Начальник відділу (04646)4-21-94
Улізько Людмила Іванівна Провідний спеціаліст
Лозовицька Тамара Віталіївна Головний спеціаліст
Фінансовий відділ
415 Золотаревська Віра Григорівна Начальник відділу (04646)4-18-88
Бюджетний відділ
416 Денисенко Ліана Василівна Заступник начальника відділу (04646)4-15-45
Дейнеко Тетяна Іванівна Головний спеціаліст
Гарбуз Ніна Миколаївна Головний спеціаліст
419 Кулик Надія Миколаївна Головний спеціаліст (04646)2-15-81
Обруснікова Ольга Михайлівна Провідний спеціаліст