Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Ушанували пам'ять Євгенія Лоскота

04 квітня 2016

02 квітня в селищі Козелець  відбувся більярдний турнір, приурочений пам'яті загиблого на Луганщині капітана Збройних Сил України Євгенія  Лоскота.  Цього дня до спортивної зали  клубу "Авангард" завітали рідні, друзі, бойові побратими полеглого бійця, представники ВО «Свобода», членом якого був Євгеній, депутати селищної ради, прихильники більярду, представники ЗМІ. 
Ініціаторами проведення турніру стали обласна і районна організації ВО «Свобода» та Федерація більярдного спорту Козелецького району (голова В’ячеслав Закревський). Перед офіційним стартом змагань його учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських воїнів, теплим словом згадали Євгенія Лоскота, розповіли про те, яким він був при житті, які мав уподобання, зацікавлення, чого прагнув і якою хотів бачити Україну, за яку й віддав своє молоде життя. 
Товариші Євгенія Лоскота Сергій Дроб’язко і Віталій Задорожний, голова обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко, депутат Козелецької селищної ради Людмила Сенченко, мати полеглого бійця Ксенія Лоскот і дружина Тетяна Лоскот – усі додавали до загального портрету капітана Лоскота якісь нові, досі невідомі штрихи, що свідчили про те, що Україна втратила справжнього патріота – сміливого, відважного й не схильного до компромісів, коли йдеться про захист Вітчизни від окупантів і загарбників з Російської Федерації. 
Сергій Дроб’язко висловив подяку Козелецькій селищній раді, депутатам і жителям, котрі вшанували пам'ять воїна-захисника в назві вулиці у сел.Козелець (у минулому Пролетарська).
Як зазначалося, нині ведеться робота щодо клопотання про присвоєння Євгенію Лоскоту звання Героя України. 
«Приємно, що про Євгенія пам’ятають його земляки, і це насправді дуже тішить і зігріває душу», – наголосила мати Ксенія Лоскот. А те, що малий син Євгенія Тарасик знає точно, що його тато – Герой, вселяє віру, що ця жертва не була даремною, цією жертвою окроплена наша свобода, воля й державна незалежність. 
Герої не вмирають – вони, піднісшись до небес, уважно спостерігають, чи правильно ми тут, на Землі, розпоряджаємось тією свободою й незалежністю, за яку вони віддали свої безцінні життя. 
За підсумками змагань перше місце виборов Олексій Курач з м.Остер, друге – Володимир Сопун із сел.Десна, третє місце посів В’ячеслав Закревський із сел.Козелець. Переможці були нагороджені кубками та медалями від організаторів турніру. 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації