Козелецька РДА
  Анонси     Декомунізація у районі

     Назад

     На Козелеччині, як і в Україні загалом, продовжуються процеси декомунізації.

     З метою реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» 13 липня 2015 року в.о. голови районнонної державної адміністрації В. Петровим підписано відповідне розпорядження та створена районна комісія з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», куди ввійшли краєзнавці, історики, представники культурно-мистецьких кіл, громадськості та органів влади.

     За додатковою інформацією звертатись до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськястю апарату райдержадміністрації тел. 4-18-48, e-male:inf_kozrda@ukr.net

     Загалом, у цій рубриці приймаються пропозиції, запитання та зауваження представників громадськості, окремих громадян щодо проходження процесів декомунізації в районі.

     
     
     
     
     ● Статті і новини
     
     
     ● Матеріали для обговорення
     

     Назад     13 Квітня 2017 14:52
     13 Квітня 2017 09:29

     Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?