Козелецька РДА
    Анонси











                                  
                                  
                                  
                                  
                                  
                                  
                                  
                                  
                                  Декомунізація у районі

                                  Назад

                                  
                                  

                                  Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 липня 2015 року у Козелецькому районі перейменовано 1 населений пункт, 295 вулиць, площ та інших об’єктів топоніміки.

                                  Список перейменованих вулиць, площ та інших об’єктів топоніміки населених пунктів
                                  Назва населеного пункту
                                  Стара назва
                                  Коментар
                                  Нова назва
                                  Обгрунтування
                                  Берлозівська сільська рада
                                  с.Берлози
                                  вул.Московська вул.Незалежності На честь Незалежності України
                                  вул.8 Березня вул.Вишнева
                                  с.Гламазди
                                  вул.Пархоменка вул.Низова
                                  вул.8 Березня вул.Вишнева
                                  с.Часнівці
                                  вул.8 Березня вул.Миру
                                  вул.Щорса вул.Ремезівська
                                  вул.Ярового вул.Центральна
                                  c.Сивухи
                                  вул.Матросова вул.Злагоди
                                  Білейківська сільська рада
                                  с.Новики
                                  пров.Комсомольський пров.Вишневий
                                  с.Опеньки
                                  вул.Войкова вул.Народна
                                  Біликівська сільська рада
                                  с.Білейки
                                  вул.Одинця вул.Деснянська
                                  Бірківська сільська рада
                                  с.Бірки
                                  вул.8 Березня вул.Поліська
                                  вул.Комунарська вул.Зарічна
                                  с.Дешки
                                  вул.Калініна вул.Центральна
                                  вул.Щорса вул.Селянська
                                  c.Жуківщина
                                  вул.Жовтнева вул.О.Бригинця
                                  вул.Островського вул.Набережна
                                  вул.Чапаєва вул.Лісова
                                  с.Романьки
                                  вул.8 Березня вул.Молодіжна
                                  вул.Чапаєва вул.Миру
                                  Бобруйківська сільська рада
                                  с.Бобруйки
                                  пров.Леніна пров.Лесі Українки
                                  вул.Кірова вул.Молодіжна
                                  Бригінцівська сільська рада
                                  с.Бригінці
                                  вул.Леніна вул.Т.Г.Шевченка
                                  вул.Піонерська вул.Садова
                                  пров.Колгоспний пров.Вишневий
                                  с.Карасинівка
                                  вул.Комсомольська вул.Лугова
                                  вул.Колгоспна вул.Польова
                                  вул.Зої Космодем’янської вул.Лісова
                                  вул.1Травня вул.Вишнева
                                  вул.Чапаєва вул.Дружби
                                  вул.Фрунзе вул.Гайова
                                  с.Мирне
                                  вул.Партизанська вул.Миру
                                  вул.Терешкової вул.Вишнева
                                  вул.Воробйова вул.Польова
                                  вул.Колгоспна вул.Селянська
                                  с.Риків
                                  вул.Жукова вул.І.Франка
                                  с.Корніїв
                                  вул.Колгоспна вул.Селянська
                                  пров.Декабристів пров.Гайовий
                                  с.Пізнє
                                  вул.Жукова вул.Вишнева
                                  Булахівська сільська рада
                                  с.Булахів
                                  вул.Комсомольська вул.Садова
                                  вул.Щорса вул.Вишнева
                                  вул.Московська вул.Київська
                                  Вовчівська сільська рада
                                  с.Вовчок
                                  вул.Воровського вул.Коваленська
                                  вул.Фрунзе вул.Лісова
                                  вул.Декабристів вул.Низова
                                  вул.Першого травня Травнева
                                  вул.Горького вул.Пильовська
                                  Данівська сільська рада
                                  с.Данівка
                                  вул.Леніна вул.Центральна
                                  вул.М.Городка вул.Молодіжна
                                  вул.Добробоженко вул.Миру
                                  вул.Даневича вул.Лісна
                                  вул.Піонерська вул.Шкільна
                                  с.Данівка, центр, біля школи Братська могила 6 партизанів, які загинули в бою з петлюрівцями в 1919 р., 75 радянських воїнів, які загинули при звільненні села і пам’ятний знак 237 воїнам-односельчанам, які загинули в 1941-1945 рр. Братська могила радянських воїнів та пам’ятний знак воїнам-землякам
                                  с.Курганське
                                  вул.Пролетарська вул.Польова
                                  Деснянська селищна рада
                                  с.Короп’є
                                  вул.Леніна вул.Центральна
                                  вул.Ворошилова вул.Миру
                                  вул.Комінтерна вул.Грушева
                                  вул.Чапаєва вул.Тиха
                                  вул.Пролетарська вул.Незалежності
                                  вул.Щорса вул.Деснянська
                                  вул.Першотравнева вул.Травнева
                                  Євминська сільська рада
                                  с.Євминка
                                  вул.Колгоспна вул.Селянська
                                  вул.Жовтнева вул.Дружби
                                  вул.Радянська вул.Лесі Українки
                                  Карпилівська сільська рада
                                  с.Карпилівка
                                  вул.Комсомольська вул.Польова
                                  вул.Щорса вул.Русанівська
                                  вул.Молодогвардійська вул.Покровська
                                  пров.Чапаєва пров.Поліський
                                  с.Виповзів
                                  вул.Піонерська вул.Приходько
                                  вул.Жовтнева вул.Степова
                                  вул.Василенка вул.Ювілейна
                                  вул.Жовтнева вул.Українська
                                  вул.Пролетарська вул.Лугова
                                  Кіптівська сільська рада
                                  с.Кіпті
                                  вул.Горького вул.Селянська
                                  пров.Островського пров.Вишневий
                                  с.Новий Шлях
                                  вул.Московська вул.Центральна
                                  с.Прогрес
                                  вул.Жовтнева вул.Молодіжна
                                  пров.Щорса пров.Селянський
                                  пров.Краснопартизанський пров.Науковий
                                  с.Гайове
                                  вул.Шумара вул.Квітнева
                                  вул.Чапаєва вул.Вишнева
                                  вул.Попудренка вул.Польова
                                  вул.Горького вул.Селянська
                                  вул.Щорса вул.Лугова
                                  пров.Щорса пров.Луговий
                                  с.Самійлівка
                                  вул.Калініна вул.Придеснянська
                                  с.Борсуків
                                  вул.Котовського вул.Садова
                                  вул.Чапаєва вул.Вишнева
                                  вул.Жукова вул.Калинова
                                  с.Димерка
                                  вул.Комунарська вул.Центральна
                                  Козелецька селищна рада
                                  смт Козелець
                                  вул.Фрунзе Радянський військовий діяч, голова Реввійськради СРСР, нарком з військових і морських справ (1925). Учасник встановлення радянської влади в Україні Солов’їна
                                  вул.Чапаєва Радянський військовий діяч, командир 25-ї стрілецької дивізії Червоної армії, учасник встановлення радянської влади в Росії вул.Магістральна
                                  вул.Пархоменка Радянський військовий діяч, червоний командир. У 1919 році начальник більшовицького гарнізону Харкова, учасник встановлення радянської влади в Україні вул.Марії Гортинської
                                  вул.Попудренка Партійний діяч УРСР, командир Чернігівського обласного партизанського загону, чиї провокаційні дії призвели до Корюківської трагедії, де загинуло 7 тис. мирних жителів вул.Віктора Онищенка Герой Радянського Союзу,військовий льотчик, народився в Козельці
                                  вул.Даневича місцевий радянський діяч, в 1917-18 роки підтримував інтервенцію російських військ в Україну вул.родини Богомольців
                                  вул.Щорса Учасник встановлення радянської влади в Україні. Командир 1 Українського радянського полку ім.Богуна - 1918 р. вул.Юрія Левітовського
                                  вул.Гершуні Учасник революційного руху у Російській імперії, один із організаторів і керівників терористичної діяльності вул.Івана Котляревського Український письменник, поет, драматург, зачинатель сучасної української літератури. Його поема "Енеїда" (1798) стала першим в українській літературі твором, написаним народною мовою
                                  вул.Московська Москва - символ радянської системи. Сьогодні це столиця країни, що анексувала Крим та веде війну з Україною вул.Незалежності На честь Незалежності України
                                  вул.Кірова Член ЦК РКП(б) з 1923 р. Організатор масових репресій вул.Пантелеймона Куліша
                                  вул.Калініна Голова ЦВК СРСР та Президії Верховної Ради СРСР. Один з головних організаторів сталінських репресій вул.Калинова
                                  вул.Леніна Голова Ради Народних Комісарів СРСР з 1923 р. вул.Свято-Преображенська
                                  вул.О.Листопад Радянська діячка, в 1917-1919 рр. вела активну боротьбу проти Української держави, після війни працювала на різних посадах в ЦК КП(б)У вул.Олени Теліги Українська поетеса, член ОУН, активно боролася за Українську Державу, за що була розстріляна в Бабиному Яру в Києві нацистами
                                  вул.Постишева Радянський партійний та ержавний діяч, другий секретар ЦК КПє(б)У (1933-1937) вул.Покровська Історична назва
                                  вул.Ватутіна Член РКП(б) - ВКП (б), учасники боротьби проти повстанської армії Махна та встановлення радянської влади на Сході України. У війну Ватутін використовував так звану "чорну піхоту" (мешканці територій, які були окуповані німцями). В 1943 році їх почали масово використовувати під час битви за Дніпро, де загинуло багато козельчан. Загинув від засідки УПА вул.Івана Шевченка
                                  вул.Войкова Член ВКП(б), більшовицький революіонер і терорист, один з організаторів і учасників розстрілу царської родини вул.Миколи Леонтовича
                                  вул.Інтернаціональна Пов’язана зі встановленням радянської влади в Україні (з діяльністю т. зв. більшовицьких "червоноармійських інтербригад", до особового складу яких входили китайці, угорці тощо), агресивною зовнішньою політикою СРСР вул.Святкова
                                  вул.Восточна вул.Східна відповідно до української мови
                                  вул.Одинця На початку 20-х був одним із ініціаторів створення СРСР. З цією ініціативою він виступив на VII Всеукраїнському з’їзді Рад, де також його було обрано членом ВУ ЦВК вул.Слов’янська
                                  вул.Чуйкова Військовий діяч Радянського Союзу, з 1918 року в Червоній Армії, учасник громадянської війни в Росії, заступник Міністра оборони СРСР та члена ЦК КПРС вул.Волентерська
                                  вул.Гнідаша Радянський розвідник, брав участь у вторгненні в Польщу в 1939 та у фінсько-радянській війні 1940 вул.Олексія Береста Український радянський військовий, Герой України, встановив Прапор Перемоги на даху німецького Рейхстагу
                                  вул.Самуся Учасник боротьби проти Української Держави на Чернігівщині. Голова Козелецького повітового ревкому. Помічником командира бригади Червоного козацтва вул.Маньківського
                                  вул.Урицького Діяч комуністичної партії, голова Петроградської надзвичайної комісії (ЧК) (1918), учасник встановлення радянської влади в Росії та організатор терору проти її противників вул.Розанова
                                  вул.Богунського На честь командира Богунського полку (сформованого 1918 р. на території Чернігівської губернії, для збройної інтервенції в Україну під час радянсько-української війни) Шарого (псевдо Богунський)Антона Савича вул.Івана Богуна Український військовий і державний діяч, козацький полководець часу Хмельниччини. Рішуче виступав проти союзу з Московією, а також залежності від Польщі чи Туреччини
                                  вул.Пролетарська Назва, яка була складовою частиною ідеології та пропаганди комуністичного тоталітарного режиму вул.Євгенія Лоскота Розвідник 1-ї танкової бригади, капітан. Наш земляк з Десни. Поранений, підірвав себе гранатою, аби не здатися у полон
                                  вул.Артема Справжнє ім’я - Сергєєв Федір Андрійович. Голова Ради Народних Комісарів Донецько-Криворізької радянської республіки у 1918 р. вул.Амосова
                                  вул.Петровського Радянський державний і політичний діяч. Був одним із ініціаторів створення ВЧК та організації Голодомору 1932-1933 вул.Озерна
                                  вул.Островського Радянський військовий та партійний діяч, письменник, учасник встановлення радянської влади в Україні та боротьби з повстанським рухом вул.Петра Савчука
                                  вул.Комсомольська На честь Всесоюзного ленінського комуністичного союзу молоді (ВЛКСМ) або комсомолу - комуністичної молодіжної організації, підконтрольної КПРС вул.Соборності Акт Злуки УНР та ЗУНР (1919) засвідчив прагнення українців до об’єднання в одну державу, до соборності української землі
                                  вул.Гвардійська На честь Червоної гвардії, що було військовим формуванням більшовиків, що займалося червоним терором, стягненням "контрибуцій" з "буржуазії" та продрозверсткою з селянства вул.Поліська
                                  вул.Рокосовського Радянський полководець та державний діяч. Заступник Міністра оборони (1956-1957) вул.Бобровицька
                                  пров.Жовтневий На честь Жовтневого перевороту - збройного державного заколоту в Росії, що відбувся в 1917 р., у ході якого владу у Петрограді захватили більшовики пров.Героїв Крут На честь бою під Крутами, що зупинив наступ Червоної гвардії на Київ, та 27 юнаків, які потрапили після бою в полон до більшовиків і були ними страчені
                                  пров.Гайдара Діяч комуністичної партії, член ЧК, потім російський радянський дитячий письменник-прозаїк пров.Григорія Стеценка
                                  пров.Гвардійський На честь Червоної гвардії, що було військовим формуванням більшовиків, що займалося червоним терором, стягненням "контрибуцій" з "буржуазії" та продрозверсткою з селянства пров.Поліський
                                  пров.Московський пров.Незалежності
                                  пров.Кірова Аналогічно пров.Пантелеймона Куліша
                                  пров.Калініна пров.Калиновий
                                  пров.Комсомольський Аналогічно пров.Соборності Аналогічно
                                  смт Козелець, територія лікарні, вул.Розумовських Братська могила 98 мирних жителів, комуністів і комсомольців, розстріляних у вересні 1941 р. Братська могила мирних жителів - жертв нацизму
                                  смт Козелець, вул.Леніна, 3 Будинок, у якому в січні 1919 р. був розташований штаб Богунського полку Будинок полкової канцелярії
                                  смт Козелець, вул.Франка, 36/1 Будинок, у якому у березні 1919 р. проходив І-й повітовий з’їзд Рад Козелеччини Будинок початкового училища
                                  смт Козелець, дорога Київ-Остер Група братських могил:
                                  1.Братська могила червоноармійців, які загинули при звільненні селища у січні 1919 р.
                                  2. Братська могила 60 радянських воїнів, які загинули при звільненні Козельця у вересні 1943 р.
                                  3. Пам’ятний знак 310 воїнам односельчанам, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни у 1941-1945 рр.
                                  Братська могила радянських воїнів та пам’ятний знак воїнам-землякам
                                  смт Козелець, райоб’єднання "Сільгосптехніка" Пам’ятник соціалістичного будівництва трактор "Універсал" ХТЗ №4202 Трактор "Універсал" (пам’ятка науки і техніки)
                                  Короп’ївська сільська рада
                                  с.Короп’є
                                  вул.Леніна вул.Центральна
                                  вул.Пролетарська вул.Незалежності
                                  вул.Першотравнева вул.Травнева
                                  вул.Чапаєва вул.Тиха
                                  вул.Ворошилова вул.Миру
                                  вул.Комінтерна вул.Грушева
                                  вул.Щорса вул.Деснянська
                                  Косачівська сільська рада
                                  с.Тужар
                                  вул.Чапаєва вул.Дачна
                                  вул.Фрунзе вул.Польова
                                  с.Косачівка
                                  вул.Щорса вул.Дубрівська
                                  вул.Жовтнева вул.Дружби
                                  вул.8 Березня вул.Миру
                                  Красилівська сільська рада
                                  с.Красилівка
                                  вул.Щорса вул.Свято-Покровська
                                  пров.Щорса пров.Свято-Покровський
                                  вул.Горького вул.Тиха
                                  вул.Островського вул.Слобідська
                                  пров.Жовтневий пров.Надинівський
                                  вул.Комсомольська вул.Молодіжна
                                  пров.Комсомольський пров.Молодіжний
                                  пров.8 Березня пров.Вербний
                                  с.Красилівка, територія клубу Група братських могил:
                                  1. Братська иогила 3 байців Богунського полку 1-ї Української радянської дивізії, які загинули в боях проти німецько-кайзерівських військ в 1918 р.
                                  2. Братська могила 6 радянських воїнів, які загинули восени 1943 р.при звільнені с.Красилівка
                                  Братська могила радянських воїнів
                                  с.Красилівка, територія ПМК-1 Пам’ятник соціалістичного будівництва - трактор "Універсал БТЗ-2" №1831 Трактор "Універсал" (пам’ятка науки і техніки)
                                  с.Шпаків
                                  вул.Чапаєва вул.Гайова
                                  Крехаївська сільська рада
                                  с.Крехаїв
                                  вул.Колгоспна вул.Свято-Троїцька
                                  вул.Комсомольська вул.Наталії Земної
                                  вул.Щорса вул.Озерна
                                  Лемешівська сільська рада
                                  с.Шуляки
                                  вул.Горького вул.Шкільна
                                  с.Пісоцьке
                                  пров.Островського пров.Марії та Миколи Хоменків
                                  Лихолітська сільськ рада
                                  с.Лихолітки
                                  вул.Леніна вул.Центральна
                                  вул.Червоноармійська вул.Яблкнева
                                  вул.Горького вул.Тиха
                                  вул.Матросова вул.Весняна
                                  вул.Жовтнева вул.Осіння
                                  вул.50 років ВЛКСМ вул.Вишнева
                                  Максимівська сільська рада
                                  с.Максим
                                  провулок Ю.Збанацького пров.Луговий
                                  вул.Горького вул.Т.Шевченка
                                  вул.Корнійчука вул.Чернігівська
                                  провулок Корнійчука провулок Чернігівський
                                  вул.Щорса вул.Центральна
                                  с.Лебедівка
                                  провулок Ворошилова провулок Придеснянський
                                  вул.Восьмого березня вул.Перемоги
                                  провулок Кошового провулок Набережний
                                  вул.Первомайська вул.Л.Українки
                                  вул.Суворова вул.Лугова
                                  вул.Чапаєва вул.Центральна
                                  вул.Щорса вул.Т.Шевченка
                                  Морівська сільська рада
                                  с.Морівськ
                                  вул.Щорса вул.Соборності
                                  вул.Пархоменка вул.Берегова
                                  вул.Ворошилова вул.Ярова
                                  вул.Кірова вул.Польова
                                  вул.Фрунзе вул.Бондарівська
                                  пров.Якіра пров.Сонячний
                                  с.Отрохи
                                  вул.Щорса вул.Центральна
                                  Нічогівська сільська рада
                                  с.Нічогівка
                                  вул.Республіканська вул.Польова
                                  вул.Петровського вул.Квіткова
                                  вул.Євгенії Бош вул.Миру
                                  Одинцівська сільська рада
                                  с.Одинці
                                  вул.Ячника вул.Грушевського
                                  с.Кошани
                                  провулок Щорса провулок Лісовий
                                  вул.8 Березня вул.Польова
                                  вул.Попудренко вул.Садова
                                  с.Волевачі
                                  вул.Щорса вул.Квітнева
                                  вул.Островського вул.Набережна
                                  вул.Попудренко вул.Садова
                                  провулок Островського провулок Набережний
                                  Озерненська сільська рада
                                  с.Озерне
                                  вул.8 Березня вул.Центральна
                                  вул.Пархоменка Лесі Українки
                                  вул.Чапаєва вул.Незалежності
                                  Кіптівська сільська рада
                                  с.Самійлівка
                                  вул.Калініна вул.Придеснянська
                                  с.Борсуків
                                  вул.Котовського вул.Садова
                                  вул.Чапаєва вул.Вишнева
                                  вул.Жукова вул.Калинова
                                  с.Підлісне
                                  вул.Колгоспна вул.Шкільна
                                  вул.Воровського вул.Кедовська
                                  вул.Комсомольська вул.Молодіжна
                                  вул.Жовтнева вул.Дачна
                                  провулок Колгоспний провулок Шкільний
                                  Пам’ятник В.І.Леніну склад приватного підприємства (с.Підлісне)
                                  с.Димерка
                                  вул.Комунарська вул.Центральна
                                  Олексіївщинська сільська рада
                                  с.Гарбузин
                                  вул.Щорса вул.Бочкова
                                  Омелянівська сільська рада
                                  с.Омелянів
                                  вул.Артема Лесі Українки
                                  вул.Горького вул.Слуківська
                                  вул.Островського вул.Івана Франка
                                  вул.Піонерська вул.Гайова
                                  с.Омелянів, центр, біля школи Братська могила червоноармійця, який загинув в бою з денікінцями в 1919 р., і активіста села, вбитого куркулями в 1933 р. та братська могила 3 радянських воїнів, які загинули при звільненні села у вересні 1943 р. Братська могила радянських воїнів
                                  Остерська міська рада
                                  м.Остер
                                  вул.Блюхера вул.Соборна
                                  вул.В.Птухи вул.Родини Птухи
                                  провулок В.Птухи провулок Родини Птухи
                                  вул.Горького вул.Квітнева
                                  вул.Жовтнева вул.Деснянська
                                  вул.Кона вул.Рибальська
                                  вул.Комсомольська вул.Весняна
                                  вул.Калініна вул.Гетьмана Остряниці
                                  вул.Комунарів вул.П.Г.Пекура
                                  вул.Ліждвоя вул.Оболонська
                                  вул.М.Василенка вул.О.Довженка
                                  вул.Мануїльського вул.Л.Українки
                                  вул.Одинцова вул.Вознесенська
                                  вул.Одинця вул.А.Бондаренка
                                  вул.Островського вул.Затишна
                                  вул.Петровського вул.Дніпровської флотилії
                                  вул.Пролетарська вул.Олега Васюка
                                  вул.Постишева вул.М.Грушевського
                                  вул.Р.Люксембург вул.С.З.Коплева
                                  вул.Радянська вул.К.Тарашкевича
                                  вул.Свердлова вул.Генерала Солонини
                                  вул.Сеспеля вул.Київська
                                  вул.Урицького вул.В.Г.Штепи
                                  вул.Фрунзе вул.А.О.Граговського
                                  вул.Чапаєва вул.Озерна
                                  вул.Червоно партизанська вул.Партизанська
                                  вул.Чубаря вул.О.М.Овчарова
                                  провулок Щорса провулок Успенський
                                  вул.Ячника вул.І.Валюшкевича
                                  вул.Якіра М.Коцюбинського
                                  парк ім.В.І.Леніна Центральний міський парк
                                  парк ім.Куйбишева Міський парк
                                  м.Остер, парк Братська могила 22 бійців інтербригади і учасників громадянської війни, які загинули у серпні 1919 р. від рук денікінців Братська могила чеських інтернаціоналістів, червоноармійців та партизанів - учасників громадянської війни
                                  м.Остер, вул.1Травня, 35 Будинок, в якому розміщувався штаб Чапаєвської дивізії весною 1920 р. Будинок повітового з’їзду мирових суддів
                                  м.Остер, вул.Леніна, 42 Будинок, в якому була створена Остерська більшовицька організація в квітні 1917 р. Будинок міської управи
                                  Пархимівська сільська рада
                                  с.Пархимів
                                  вул.8 Березня вул. Лісова
                                  вул.Леніна вул.Поліська
                                  вул.Одинця вул.М.Чайковського
                                  с.Котів
                                  вул.Жовтнева вул.Шевченка
                                  провулок Колгоспний вул.Незалежності
                                  Патютинська сільська рада
                                  с.Патюти
                                  вул.Матросова вул.Педагогічна
                                  вул.Щорса вул.П.Тичина
                                  вул.Жукова вул.Польова
                                  вул.Гайдара вул.Вишнева
                                  с.Гладке
                                  вул.Жукова вул.Л.Українки
                                  вул.О.Кошового вул.Мисливська
                                  вул.Попудренка вул.Г.Сковороди
                                  провулок Жовтневий провулок Квітневий
                                  с.Будище
                                  вул.Федорова вул.І.Мазепи
                                  вул.О.Кошового вул.Садова
                                  Петрівська сільська рада
                                  с.Мостище
                                  вул.Леніна вул.Центральна
                                  вул.Червоних партизан вул.Степова
                                  вул.Свердлова вул.Острівська
                                  вул.Попудренка вул.Бондарівська
                                  вул.Пролетарська вул.Поліська
                                  вул.Петровського вул.Лесі Українки
                                  Савинська сільська рада
                                  с.Савин
                                  вул.8 Березня вул.Лугова
                                  вул.Маліновського вул.Грибова
                                  вул.Ворошилова вул.Козацька
                                  Сираївська сільська рада
                                  с.Сираї
                                  вул.Московська вул.Польова
                                  вул.Щорса вул.Зоряна
                                  с.Сираї, центр Братська могила 15 червоноармійців, які загинули в боях з денікінцями в 1919 р. і радянських воїнів, які загинули у вересні 1941 р. Братська могила радянських воїнів
                                  с.Карпоки
                                  провулок Щорса провулок Весняний
                                  с.Сокирин
                                  вул.Матросова вул.Лугова
                                  вул.Разіна вул.Миру
                                  Скрипчинська сільська рада
                                  с.Скрипчин
                                  вул.8 Березня вул.Тиха
                                  вул.Чапаєва вул.Центральна
                                  Стависька сільська рада
                                  с.Ставиське
                                  вул.Свердлова вул.Набережна
                                  вул.Трофимова вул.Польова
                                  с.Блудше
                                  вул.Жукова вул.Садова
                                  вул.Щорса вул.Незалежності
                                  вул.Чапаєва вул.Низова
                                  Хрещатинська сільська рада
                                  с.Хрещате
                                  вул.Петровського вул.Перемоги
                                  вул.Свердлова вул.Лесі Українки
                                  вул.8 Березня вул.Незалежності
                                  вул.Калініна вул.Калинова
                                  вул.К.Маркса вул.Весняна
                                  вул.Рози Люксембург вул.Українська
                                  вул.Гершуні вул.Дружби
                                  провулок Гершуні провулок Івана Франка
                                  вул.Володарського вул.Лісова
                                  вул.Воровського вул.Сонячна
                                  вул.Комсомольська вул.Осіння
                                  с.Хрещате, центр Братська могила 9 учасників громадянської війни, вбитих куркулями у 1918 р., радянських воїнів, які загинули у вересні 1943 р. при звільненні села та пам’ятний знак 271 воїну-односельчанину, який загинув у 1941-1945 рр. Братська могила радянських воїнів та пам’ятний знак воїнам-землякам
                                  Чемерська сільська рада
                                  с.Чемер
                                  вул.Комсомольська вул.Лугова
                                  вул.Джержинського вул.Ніжинська
                                  вул.Воровського вул.Іржавська
                                  вул.Жовтнева вул.Паркова
                                  вул.40 років Жовтня вул.Грушевського
                                  вул.Піонерська вул.Кленова
                                  вул.Петровського вул.Миру
                                  вул.Рози Люксембург вул.Лісова
                                  вул.Горького вул.Соборна
                                  вул.Густова вул.Покрови
                                  провулок Леніна провулок Незалежності
                                  провулок Михайленка провулок Покрови
                                  с.Чемер, центр Група (3) братських могил:
                                  Могили 3-х активістів села, закатованих куркулями 12 жовтня 1931 р. та братська могила 5 радянських воїнів, які загинули при обороні с.Чемер у 1941 р.
                                  Братська могила радянських воїнів
                                  
                                  

                                  Назад



                                  17 Листопада 2017 15:46
                                  17 Листопада 2017 15:02
                                  17 Листопада 2017 08:36
                                  16 Листопада 2017 14:49
                                  24 Жовтня 2017 09:40
                                  21 Серпня 2017 15:57

                                  Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?