Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old

18 серпня 2015

27.12.2018

24 січня, у четвер, відбудеться громадське обговорення проекту Плану перспективного розвитку Козелецького району на 2019-2021 роки для врахування державних та громадських інтересів.

 

Початок: о 11.00

 

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації (ліве крило, ІІІ поверх).

 

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, члени Громадської ради при Козелецькій райдержадміністрації, зацікавлені жителі району,керівники структурних підрозділів РДА, представники органів місцевого самоврядування району.

 

Для отримання додаткової інформації звертатися до відділу економічного розвитку райдержадміністрації (смт Козелець, вул.Соборності, б.27, к.417; тел./ф: (04646)4-18-94 е-адреса: 02742421@mail.gov.ua).

 

Проект Плану перспективного розвитку Козелецького району на 2019-2021 роки можна переглянути тут.

 

21.09.2018

 

Громадське обговорення
щодо детальних планів територій для здійснення комплексу заходів щодо захисту земельної ділянки від підтоплень (Деснянська селищна рада), організації будівництва господарського двору (Чемерська сільська рада), будівництва сільськогосподарського виробничо-переробного комплексу (Деснянська селищна рада)

9 жовтня, у вівторок, відбудуться громадські слухання на тему «Детальний план території для здійснення комплексу заходів щодо захисту земельної ділянки від підтоплень площею 0,3704 га на території Деснянської селищної ради (за межами населеного пункту) Козелецького району Чернігівської області", "Детальний план території для організації будівництва господарського двору загальною площею 3,2527 га на території Чемерської сільської ради (за межами населеного пункту) Козелецького району Чернігівської області", "Детальний план території для будівництва сільськогосподарського виробничо-переробного комплексу (ферма) загальною площею 11,1798 га на території Деснянської селищної ради (за межами населеного пункту) Козелецького району Чернігівської області" для врахування державних та громадських інтересів.

Початок: о 11.00

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації (ліве крило, ІІІ поверх).

 

Запрошуються посадові особи органу місцевого самоврядування, представники громадських організацій, зацікавлені члени територіальної громади Деснянської селищної та Чемерської сільської рад, розробники містобудівної документації та представники замовника.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи:Красник Валентина Вячеславівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної райдержадміністрації, тел.: (04646)4-15-63.

 

22.05.2018

 

Громадське обговорення
щодо детального плану території для будівництва комплексу з переробки сільськогосподарської продукції (овочів та фруктів)

12 червня, у вівторок, відбудуться громадські слухання на тему «Детальний план території для будівництва комплексу по переробці сільськогосподарської продукції (овочів та фруктів) площею 1.3000га на території Козелецької селищної ради (за межами населеного пункту) Козелецького району Чернігівської області» для врахування державних та громадських інтересів.

Початок: о 11.00

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації (ліве крило, ІІІ поверх).


Запрошуються посадові особи органу місцевого самоврядування, представники громадських організацій, зацікавлені члени територіальної громади Козелецької селищної ради, розробники містобудівної документації та представники замовника.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи:Красник Валентина Вячеславівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної райдержадміністрації, тел.: (04646)4-15-63.


05.02.2017

Громадське обговорення
щодо детального плану території для розміщення місця видалення відходів

16 лютого, у п'ятницю, відбудуться громадські слухання на тему «Детальний план території для розміщення місця видалення відходів площею 3,1454 га на території Остерської міської ради (за межами населеного пункту) Козелецького району Чернігівської області» для врахування державних та громадських інтересів.


Початок: 12:00.

 

Місце проведення: приміщення Остерської міської ради (зал засідань, каб.18).


Запрошуються посадові особи органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, зацікавлені жителі населених пунктів Остерської міської ради, розробники містобудівної документації та представники замовника.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи:Красник Валентина Вячеславівна, завідувач сектору містобудування та архітектури районної райдержадміністрації, тел.: (04646)4-15-63.


* * *

28.07.2017

Громадське обговорення
щодо детального плану будівництва птахоферми для вирощування курчат-бройлерів на території Одинцівської сільської ради

17 серпня відбудуться громадські слухання на тему «Детальний план території розташованої в адміністративних межах Одинцівської сільської ради (за межами населеного пункту) для реконструкції існуючих та будівництва нових будівель і споруд під птахоферму для вирощування курчат-бройлерів з почерговою здачею об’єктів площею 8,2га., Козелецького району Чернігівської області» для врахування державних та громадських інтересів.

Початок заходу: о 10:00

Місце проведення: с.Одинці, вул.Центральна, б.19А (приміщення Одинцівської сільської ради)

До участі у заході запрошуються посадові особи органу місцевого самоврядування, представники громадських організацій, зацікавлені члени територіальної громади Одинцівської сільської ради, розробники містобудівної документації та представники замовника.

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи:Красник Валентина Вячеславівна, завідувач сектору містобудування та архітектури районної райдержадміністрації, тел.: (04646)4-15-63.


* * *

03.07.2017

17 січня 2017 року у великому залі Козелецької районної ради (сел.Козелець, вул.Соборності, 27, 2-ий поверх) відбудуться громадські слухання «Збереження медичних закладів на території Козелецького району після проведення адміністративно-територіальної реформи».

Початок о 10:00.


* * *

25.03.2016

05 квітня 2016 р. об 11:00 у райдержадміністрації відбудуться громадські слухання, де розглядатиметься питання закриття автостанції в сел.Козелець.

Запрошено представників підприємств "ЧОПАС" і "Фора".


* * *

25.08.2015

23 вересня 2015 року об 11-00 в малому залі райдержадміінстрації відбудуться громадські слухання на тему "Будівництво теплової електростанції потужністю 7500 кВт, що працює на біопаливі" на території Карпилівської сільської ради для врахування державних та громадських інтересів.

Запрошуються посадові особи органу місцевого самоврядування, представники громадських організацій, зацікавлені члени територіальної громади Карпилівської сільської ради, представники ТОВ "Деснянська ТЕС"