Козелецька РДА
   Анонси          Електронні консультації з громадськістю

          Назад

          
          
          


          Проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік

          розпорядження про затвердження Програми на 2017 р.
          
          
          06.11.2014
          Повідомлення про громадське обговорення регуляторного акту «Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

          Зміст проекту: розпорядження голови Козелецької районної державної адміністрації «Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень. Адреса розробника: вул. Комсомольська, 27, сел.Козелець, ін. 17000, Козелецька районна державна адміністрація.

          Спосіб оприлюднення: опублікування на сторінках районної газети «Новини Придесення» та на веб-сайті Козелецької районної державної адміністрації.

          Проект розпорядження голови Козелецької районної державної адміністрації підготовлено на підставі Закону України "Про адміністративні послуги", Указу Президента України від 12 березня 2013 року №128 "Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. №523- р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», та оприлюднюється на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-1У від 11.09.2003 року.

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються впродовж місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта виключно в письмовій формі за адресою: вул. Комсомольська, 27 сел. Козелець ін. 17000, Козелецька районна державна адміністрація.

          Відділ інформаційної діяльності
          та комунікацій з громадськістю
          апарату райдержадміністрації
          
          
          Повідомлення про громадське обговорення проекту плану заходів щодо підготовки і відзначення в районі 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову»

          З нагоди 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» та з метою виховання у громадян почуття патріотизму, гідності, поваги до історії, культури та традицій українського народу і державності.

          Відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації розроблено відповідний план заходів.

          Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 20 серпня 2014 року — 01 вересня 2014 року.

          Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації до 02 вересня 2014 року на електронну пошту, (тел. 4-18-48). У темі листа обов’язково зазначити тему «Пропозиції до плану заходів до 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову»

          Відділ інформаційної діяльності
          та комунікацій з громадськістю
          апарату райдержадміністрації

          Назад          25 Травня 2017 10:35

          Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?