Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old

18 березня 2015

2017-2019 роки
№ п/п
ПІБ
ІГС
1 Забора Олеся Володимирівна представник громадської організації "Чернігівський центр відновлення особистості та перетворення суспільства",
голова Громадської ради при Козелецькій районній державній адміністрації
2 Бобруйко Надія Володимирівна представник Козелецької районної організації Професпілки працівників освіти і науки України,
заступник голови Громадської ради при Козелецькій районній державній адміністрації
3 Завацька Світлана Михайлівна представник громадської організації "Козелецький козацький полк",
заступник голови Громадської ради при Козелецькій районній державній адміністрації
4 Лукашук Анастасія Сергіївна представник молодіжної громадської організації "Рух" Я можу",
секретар Громадської ради при Козелецькій районній державній адміністрації,

секретар комісії з гуманітарних питань, роботи з молоддю, гендерної політики та екології
5 Курдеча Василь Олексійович представник громадської організації "Козелецький Козацький Курінь "Регіональної Академії Козацтва",
заступник голови комісії з соціально-економічних питань та трудового захисту населення
6 Дем’яненко Олена Володимирівна представник громадської організації "Територіальна люстраційна комісія",
секретар комісії з соціально-економічних питань та трудового захисту населення
7 Тополь Микола Федорович представник Козелецької районної громадської організації Асоціація керівників сільськогосподарських підприємств,
голова комісії з гуманітарних питань, роботи з молоддю, гендерної політики та екології
8 Тополь Валентина Павлівна представник громадської організації "Жіноча волонтерська сотня самооборони Чернігівщини",
заступник голови комісії з гуманітарних питань, роботи з молоддю, гендерної політики та екології
9 Книш Олена Федорівна Козелецька районна організація професійної спілки працівників агропромислового комплексу України
10 Лаврова Олена Володимирівна Релігійна громада Української Православної Церкви парафії на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла
11 Назаренко Микола Павлович Благодійний фонд допомоги тяжко пораненим бійцям АТО
12 Нідзельський Петро Іванович Громадська організація "Всеукраїнський комітет народного контролю"
13 Павловська Марія Петрівна представник Козелецької районної дитячої громадської організації "Капітошка"
14 Пузирна Зінаїда Михайлівна Козелецька районна організація професійної спілки працівників культури України
15 Санченко Олександр Миколайович Громадська організація "Академія розвитку"
16 Силенок Вікторія Віталіївна Громадська організація "Завжди твій вибір"
17 Тополь Олександр Федорович Регіональна громада євангельських християн "Посольство Боже"

***