Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old

12 березня 2015

26.03.2019

 

Заяв щодо участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Козелецькій райдержадміністрації 26 квітня від інститутів громадянського суспільства не надходило.

 

11.03.2019

 

Термін подачі заяв продовжено

Термін прийому документів на участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Козелецькій райдержадміністрації продовжено до 25 березня 2019 року. Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Козелецькій райдержадміністрації орієнтовно відбудуться 26 квітня 2019 року.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
з формування нового складу Громадської ради при
Козелецькій районній державній адміністрації

 

19.02.2019
20 лютого розпочнеться прийом заяв на участь в
установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Козелецькій РДА

 

20 лютого, на першому засіданні ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації визначено орієнтовну дату зборів — 5 квітня.

 

Ініціативна група затвердила повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

 

Прийом документів від ІГС на участь їх представників в установчих зборах розпочинається з 20 лютого і триватиме до 6 березня 2019 року (окрім суботи та неділі) з 10:00 до 17:00 год., за адресою: 17000, смт Козелець, вул.Соборності, б.27 (приміщення райдержадміністрації, кім.308, ІІІ поверх).

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

 

 

17.02.2019
Анонс. Перше засідання ініціативної групи

 

18 лютого, у понеділок, відбудеться перше засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

 

Порядок денний засідання:

 

Завдання та повноваження ініціативної групи. План роботи ініціативної групи.

Обрання голови, секретаря ініціативної групи та відповідальної особи.

Визначення орієнтовної дати, часу та місця проведення установчих зборів.

Затвердження повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

Різне.

 

Початок заходу: 15:00 год.

 

Місце проведення: малий зал райдержадміністрації (смт Козелець, вул.Соборності, б.27, ІІІ поверх, праве крило).

 

05.02.2019

 

28.12.2018
Повідомлення про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів ІГС з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» районною державною адміністрацією розпочато роботу щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів ІГС з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (2019—2021 роки).

 

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надати свої пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи.

 

Пропозиції надавати головному спеціалісту з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації до 5 лютого 2019 року за адресою: 17000, смт Козелець, вул.Соборності, 27, к.308.

 

Контактна особа: Мельник Оксана Володимирівна, головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, тел. (04646) 4-24-68, е-пошта: kozadm_vnpol@cg.gov.ua

 

Довідково: Для формування нового складу Громадської ради райдержадміністрація не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень нині діючої Громадської ради (6 квітня 2019 року) утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів.

 

До складу ініціативної групи можуть входити делеговані члени діючої Громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради, представники райдержадміністрації.

 

АРХІВ