Козелецька РДА
Анонси











                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              Перевірка

                              Назад

                              Проведення перевірок у Козелецькій районній державній адміністрації відповідно до Закону України “Про очищення влади”
                              
                              
                              № п/п
                              ПІБ особи щодо якої здійснюється перевірка
                              Посада
                              Дата
                              Документи
                              Результати
                              96 Цапенко Ірина Євгенівна головний спеціаліст відділу промисловості та регіонального розвитку управління економічного розвитку
                              -
                              95 Шатило Катерина Віталіївна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 27.04.2017
                              -
                              94 Мельник Оксана Володимирівна головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації 31.03.2017
                              93 Андрушко Надія Миколаївна головний спеціаліст сектору у справах сім'ї, молоді та спорту праці районної державної адміністраці 14.03.2017
                              92 Горбач Інна Володимирівна головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              91 Лозовицька Тамара Віталіївна головний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              90 Карпенко Алла Віталіївна провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              89 Коломієць Світлана Олександрівна провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              88 Науменко Антоніна Олегівна провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              87 Хоменко Ірина Олегівна головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплатуправління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              86 Іллєнко Тетяна Миколаївна провідний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              85 Іллєнко Людмила Миколаївна заступник начальника управління – начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              84 Адаменко Ірина Володимирівна провідний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              83 Глуздовська Вікторія Олексіївна головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              82 Ремез Олена Володимирівна начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              81 Єрмолко Віктор Васильович провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              80 Шолойко Тетяна Олександрівна провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              79 Кущ Наталія Олексіївна начальник відділу бухгалтерського обліку та виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              78 Артюх Світлана Михайлівна головний спеціаліст відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              77 Сушко Тамара Володимирівна державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              76 Долгопятова Любов Миколаївна заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              75 Волошина Любов Петрівна провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              74 Адаменко Валентина Юріївна головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              -
                              73 Ремболович Неоніла Анатоліївна провідний спеціаліст відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              72 Птуха Жанна Миколаївна провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              71 Максименко Тетяна Іванівна начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              70 Пахмутова Олена Євгеніївна головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              69 Зизенко Світлана Василівна провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              68 Головко Тамара Борисівна головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              67 Шам Людмила Аркадіївна начальник відділу у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              66 Вертюх Світлана Олексіївна начальник відділу правової роботи та з нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              65 Юрченко Любов Григорівна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              64 Хвостицька Світлана Леонідівна головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              63 Кобижча Наталія Іванівна заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              62 Улізько Людмила Іванівна провідний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              61 Адаменко Наталія Василівна головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              60 Павлік Тетяна Миколаївна головний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              59 Федосенко Наталія Василівна провідний спеціаліст відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення районної державної адміністрації 21.12.2016
                              58 Скоробогата Юлія Григорівна головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації 21.12.2016
                              57 Золотаревська Олена Олександрівна заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації 21.12.2016
                              56 Сіра Юлія Григорівна головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації 21.12.2016
                              55 Гарбуз Ніна Миколаївна головний спеціаліст відділу планування доходів та економічного аналізу фінансового управління районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              54 Кашпур Наталія Миколаївна головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності фінансового управління районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              53 Макаренко Наталія Сергіївна провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              52 Дейнеко Тетяна Іванівна головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              51 Шмаюн Наталія Віталіївна головний спеціаліст відділу розвитку споживчого ринку та фінансів управління економічного розвитку районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              50 Улізько Світлана Іванівна головний спеціаліст відділу розвитку споживчого ринку та фінансів управління економічного розвитку районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              49 Ткаченко Володимир Васильович в.о.начальника відділу освіти районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              48 Тарасенко Юлія Анатоліївна головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації 16.12.2016
                              47 Пузік Олександр Володимирович адміністратор відділу адміністративних послуг районної державної адміністрації 16.12.2016
                              46 Іллюшин Михайло Миколайович головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              45 Ієвлева Оксана Володимирівна головний спеціаліст загального відділу апарату районної державної адміністрації 16.12.2016
                              44 Бражинська Раїса Олександрівна головний спеціаліст відділу культури та туризму районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              43 Березан Євгенія Михайлівна головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації 16.12.2016
                              42 Хоменко Олена Петрівна головний спеціаліст відділу інфомаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації 16.12.2016
                              -
                              41 Жевела Ольга Володимирівна провідний спеціаліст з контролю, інформаційно-комп’ютерного забезпечення відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 16.12.2016
                              40 Посмітюха Лідія Іванівна головний спеціаліст в галузі рослинництва відділу організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 16.12.2016
                              39 Денисенко Ліана Василівна Начальник бюджетного відділу 07.12.2016
                              -
                              38 Матющенко Олена Михайлівна Заступник начальника–начальник відділу планування доходів та економічного аналізу фінансового управління райдержадміністрації 07.12.2016
                              -
                              37 Янко Катерина Вікторівна головний спеціаліст відділу правової роботи та нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управління соціального захисту населення райдержадміністрації 28.11.2016
                              -
                              36 Безручко Олена Вікторівна заступник начальника управління економічного розвитку райдержадміністрації 21.11.2016
                              35 Пономаренко Світлана Петрівна начальник служби у справах райдержадміністрації 21.10.2016
                              -
                              34 Данішевська Тетяна Михайлівна заступник керівника апарату,начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації 21.10.2016
                              -
                              33 Дрофенко Ольга Андріївна начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації 19.10.2016
                              32 Судак Наталія Володимирівна головний спеціаліст відділу управління персоналом райдержадміністрації 08.09.2016
                              31 Борсук Ніна Олександрівна завідувач сектору опіки,піклування та сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації 15.04.2016
                              30 Cак Інна Степанівна головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації 12.04.2016
                              29 Глущенко Олексій Петрович начальник відділу інженерно-технічного та правового забезпечення управлінння агропромислового розвитку районної державної адміністрації 13.04.2016
                              28 Проценко Василь Володимирович начальник відділу організації виробництва та маркетингу сільгосппродукції управлінння агропромислового розвитку районної державної адміністрації 13.04.2016
                              27 Набільська Людмила Олександрівна заступник начальника управлінння агропромислового розвитку районної державної адміністрації 13.04.2016
                              26 Погиба Оксана Миколаївна головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації 11.04.2016
                              25 Коваленко Віталія Юріївна начальник відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації 8.04.2016
                              24 Обруснікова Ольга Михайлівна провідний спеціаліст відділу планування доходів та економічного аналізу фінансового управління районної державної адміністрації 18.03.2016
                              -
                              23 Дрозд Олена Анатоліївна головний спеціаліст відділу бухалтерського обліку та звітності фінансового управління районної державної адміністрації 14.03.2016
                              -
                              22 Коновалова Тетяна Геннадіївна начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер районної державної адміністрації 30.07.2015
                              21 Білоусько Сергій Анатолійович завідувач сектору контролю апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              20 Михед Ірина Миколаївна начальник відділу організаційно-кадрової роботи, заступник керівника апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              19 Пенська Наталія Володимирівна керівник апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              18 Улізько Іван Іванович державний адміністратор юридичного відділу апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              17 Мотовиловець Максим Віталійович начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              16 Банько Алла Андріївна начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              15 Сенченко Людмила Михайлівна начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              14 Шевченко Руслан Володимирович начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              13 Ковалівський Михайло Олексійович начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації 03.07.2015
                              12 Ліскович Володимир Олексійович головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації 27.05.2015
                              11 Коломієць Сергій Миколайович головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації 21.05.2015
                              10 Члевик Ірина Миколаївна завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              9 Полов’ян Олег Іванович начальник відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              8 Панночка Микола Олексійович начальник управління агропромислового розвитку районної державної адмінісрації 13.03.2015
                              -
                              7 Золотаревська Віра Григорівна начальник фінансового управління районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              6 Красник Валентина Вячеславівна начальник відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              5 Гулай Олександр Васильович завідувач сектору адміністративних послуг районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              4 Боришполець Любов Миколаївна начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації 13.03.2015
                              -
                              3 Колесниченко Ганна Іванівна начальник управління економічного розвитку районної державної адміністрації 12.03.2015
                              -
                              2 Заславський Юрій Вікторович перший заступник голови районної державної адміністрації 05.02.2016 Декларація
                              1 Жидкова Віра Іванівна заступник голови районної державної адміністрації 03.02.2016

                              Назад



                              25 Липня 2017 14:47
                              19 Липня 2017 10:11
                              10 Липня 2017 16:14
                              29 Червня 2017 10:16
                              27 Червня 2017 16:05