Козелецька РДА
      Анонси











                    Список фондів

                    Назад

                    Список фондів архівного відділу Козелецького району на 01.01.2017 року

                     № фонду

                    Дата першого надходження

                    Назва фонду

                    Крайні дати  

                    Кількість справ П/з

                    1

                    2

                    3

                    4

                    5

                    1

                     

                    Козелецька районна інспектура держстатистики

                    1962-1986

                    784

                    2

                     

                    Колгосп ім.Чапаєва с.Белейки

                    1943-1991

                    149

                    3

                     

                    Колгосп ім.Комінтерну с.Сираї

                    1943-1993

                    90

                    4

                     

                    Козелецький районний народний суд

                    1945-1950

                    651

                    5

                     

                    Лемешівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2008

                    518

                    6

                     

                    Колгосп “Червоний промінь” село Омелянів 

                    1943-1950

                    22

                    7

                     

                    Пилятинська сільська рада та її виконавчий комітет  

                    1943-2014

                    629

                    12

                     

                    Данівська сільська рада та її виконавчий комітет 

                    1944-2014

                    581

                    8

                     

                    Колгосп  ім.Шевченка с.Берлози

                    1943-1992

                    116

                    15

                     

                    Білейківська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    513

                    16

                     

                    Колгосп “13 річчя Жовтня” с.Пилятин

                    1943-1974

                    57

                    17

                     

                    Тополівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-1975

                    271

                    18

                     

                    Колгосп ім.Шевченка с.Єрків

                    1943-1950

                    20

                    19

                     

                    Колгосп “6 партз’їзд” с.Скрипчин

                    1943-1950

                    22

                    20

                     

                    Колгосп “Червона зірка” с.Лемеші

                    1943-1950

                    20

                    21

                     

                    Пархимівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-2010

                    661

                    22

                     

                    Колгосп “Червоне село”  с.Сокирин

                    1943-1959

                    29

                    23

                     

                    Бригинцівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-2014

                    571

                    24

                     

                    Козелецька ШЕД

                    1943-1958

                    72

                    25

                     

                    Колгосп ім.Леніна с.Днівка

                    1943-1985

                    166

                    26

                     

                    Колгосп”7 партз’їзд” с.Пушкарі

                    1943-1950

                    19

                    27

                     

                    Скрипчинська сільська рада  та її виконавчий комітет

                    1943-2014    

                    533

                    28

                     

                    Колгосп “3 вирішальний” с.Данівка

                    1943-1950

                    18

                    29

                     

                    Колгосп “Жовтнева революція” с.Опеньки

                    1943-1950 

                    16

                    30

                     

                    Кіптівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2015

                    619

                    31

                     

                    Колгосп “Молодий комунар”  с.Горбачі

                    1943-1950

                    11

                    34

                     

                    Колгосп ім.Чапаєва с.Петрівське

                    1943-1950

                    16

                    35

                     

                    Колгосп “Розгорнутим фронтом" с.Гламазди

                    1943-1950

                    9

                    37

                     

                    Козелецький районний відділ освіти

                    1962-1991

                    226

                    38

                     

                    Колгосп “7 з’їзд рад” с.Гладке

                    1943-1950

                    26

                    39

                     

                    Колгосп ім.Сталіна с.Риків    

                    1943-1950

                    17

                    40

                     

                    Колгосп “Спільна праця” с.Новики

                    1943-1950

                    16

                    41

                     

                    Колгосп “Червоний пахар” с.Тарасів

                    1943-1957

                    28

                    42

                     

                    Колгосп “Радянська нива” с.Кривицьке

                    1943-1950

                    19

                    44

                     

                    Колгосп “Молодий будівельник” с.Сивухи

                    1943-1950

                    14

                    45

                     

                    Нічогівська сільська рада та її виконавчий комітет   

                    1943-2014

                    333

                    46

                     

                    Омелянівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2012

                    515

                    47

                     

                    Колгосп “Червоних партизан” с.Святеньке

                    1943-1950

                    19

                    48

                     

                    Колгосп ім.К.Маркса с.Омелянів

                    1943-1974

                    77

                    49

                     

                    Колгосп ім.Хрущова с.Лихолітки 

                    1946-1956

                    19

                    50

                     

                    Колгосп ім.Чапаєва с.Лихолітки

                    1943-1950

                    22

                    51

                     

                    Колгосп “Червоний ударник” с.Карпоки

                    1943-1950

                    16

                    53

                     

                    Колгосп “2-га п’ятирічка” с.Корніїв

                    1943-1950

                    18

                    54

                     

                    Колгосп  “Зоря комунізму” с.Бригинці

                    1950-1992

                    72

                    57

                     

                    Козелецька райспоживспілка

                    1950-1955

                    147

                    59

                     

                    Колгосп ім.Молотова  сел.Козелець

                    1943-1950

                    34

                    61 

                     

                    Козелецька районна рада та її виконавчий комітет

                    1971-2010

                    908

                    62

                     

                    Колгосп ім.Сталіна с.Єрків

                    1951-1974

                    56

                    64

                     

                    Колгосп “Нове життя” с.Шуляки

                    1943-1950

                    18

                    65

                     

                    Колгосп ім.Кагановича с.Курганське

                    1943-1950

                    17

                    66

                     

                    Колгосп ім.Ілліча с.Блудше 

                    1943-1957

                    24

                    67

                     

                    Колгосп ім.Щорса с.Будище

                    1943-1958

                    23

                    68

                     

                    Петрівська  сільська рада та її виконавчий комітет      

                    1971-2014

                    374

                    69

                     

                    Стависька сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    672

                    70

                     

                    Козелецький районний фінансовий відділ 

                    1943-2002

                    603

                    77

                     

                    Козелецька районна шляхова дільниця

                    1973-1977

                    72

                    79

                     

                    Козелецький рай соцзабез 

                    1962-1979

                    36

                    80

                     

                    Козелецька селищна рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    363

                    81

                     

                    Колгосп ім.Ватутіна с.Сморшки

                    1950-1975

                    53

                    86

                     

                    Сираївська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    11

                    87

                     

                    Козелецький райком профспілки  медпрацівників

                    1962-1985

                    82

                    88

                     

                    Патютинська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2012

                    560

                    94

                     

                    Колгосп “3-й вирішальний “ с.Карпоки

                    1943-1950

                    13

                    95

                     

                    Берлозівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2013

                    606

                    96

                     

                    Колгосп ім.  Комінтерну с.Чемер

                    1943-1950

                    24

                    97

                     

                    Колгосп “17 років Жовтня” с.Чемер

                    1944-1950

                    25

                    99

                     

                    Колгосп “Нова громада” с.Лихолітки

                    1943-1950

                    9

                    100

                     

                    Козелецька ЛМС

                    1953-1970

                    68

                    101

                     

                    Редакція районної газети

                    1962-2001

                    89

                    109

                     

                    Колгосп “Червона зірка” с.Лемеші

                    1950-1986

                    104

                    112

                     

                    Колгосп “Комунар с.Патюти

                    1943-1970

                    61

                    115

                     

                    Колгосп ім.Калініна с.Петрівське

                    1943-1993

                    62

                    116

                     

                    Колгосп “Победа” с.Кіпті 

                    1943-1975

                    67

                    117

                     

                    Колгосп “Нове життя” с.Гальчин

                    1943-1958

                    29

                    118

                     

                    Колгосп  “Більшовик” с.Нічогівка 

                    1943-1950

                    21

                    120

                     

                    Колгосп ім.”Червоний переможець" с.Чемер

                    1944-1950

                    24

                    121

                     

                    Хрещатенська  сільська рада та її виконавчий комітет

                    1947-2010

                    478

                    122

                     

                    Колгосп “Дружба” с.Хрещате

                    1947-1985

                    136

                    123

                     

                    Красилівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1953-2014

                     557

                    124

                     

                    Чемерська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1959-2014

                    553

                    125

                     

                    Колгосп ім.Кірова с.Нічогівка

                    1951-1974

                    46

                    126

                     

                    Підлісненська сільська рада та  її виконавчий комітет

                    1960-2015

                    501

                    127

                     

                    Остерський районний суд

                    1944-1950

                    644

                    128

                     

                    Остерська нотаріальна контора

                    1945-1950

                    296

                    132

                     

                    Колгосп “Маяк комунізму” с.Булахів

                    1943-2000

                    167

                    133

                     

                    Колгосп ім.Горького с.Короп”є

                    1943-1970

                    60

                    134

                     

                    Одинцівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    585

                    135

                     

                    Карпилівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2014

                    638

                    136

                     

                    Колгосп “Червоний переможець” с.Виповзів

                    1943-1957

                    50

                    139

                     

                    Колгосп “Авангард” с.Одинці

                    1950-1985

                    58

                    140

                     

                    Колгосп “Перемога” с.Озерне

                    1944-1974

                    77

                    141

                     

                    Колгосп “Партизанський” с.Крехаїв

                    1943-1975

                    50

                    142

                     

                    Окунинівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1946-1956

                    39

                    144

                     

                    Крогосп “Жовтень” с.Окунинів

                    1943-1958

                    30

                    145

                     

                    Колгосп ім.Чапаєва с.Гнилуша

                    1946-1958

                    27

                    146

                     

                    Колгосп “Дружба” с.Пархимів

                    1943-1958

                    24

                    147

                     

                    Максимівська сільська рада та її  виконавчий комітет

                    1943-2014

                    514

                    148

                     

                    Староглибівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-1962

                    9

                    149

                     

                    Колгосп “Восток” с.Соколівка

                    1943-1960

                    66

                    150

                     

                    Євминська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2009

                    547

                    151

                     

                    Колгосп ім.Мічуріна с.Жуківщина

                    1943-1959

                    49

                    152

                     

                    Колгосп “Новий мир” с.Крені  

                    1947-1950

                    12

                    153

                     

                    Косачівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2015

                    486

                    156

                     

                    Колгосп ХХ партз’їзд с.Білики

                    1944-1975

                    53

                    157

                     

                    Колгосп “7-й з’їзд рад с.Ж.Млинок

                    1943-1950

                    19

                    159

                     

                    Остерська  міська рада та її виконавчий комітет

                    1971-2014

                    423

                    160

                     

                    Бірківська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-2014

                    599

                    161

                     

                    Староглибівська восьмирічна школа

                    1944-1955

                    21

                    162

                     

                    Колгосп “Україна” с.Бірки

                    1944-1992

                    119

                    163

                     

                    Колгосп ім.Ворошилова с.Пальчики

                    1945-1949

                    13

                    165

                     

                    Колгосп ім.Горького с.Романьки

                    1944-1950

                    18

                    167

                     

                    Колгосп “Воля” с.Савинка

                    1943-1950

                    28

                    168

                     

                    Колгосп ім. Свердлова             с. Димерка

                    1943-1949

                    17

                    172

                     

                    Старогутська сільська рада та її виконавчий комітет      

                    1943-1952

                    37

                    173

                     

                    Колгосп ім.Кірова с.Новий Завод

                    1943-1953

                    12

                    174

                     

                    Колгосп ім.Леніна с.Стара Гута

                    1947-1950

                    18

                    176

                     

                    Сукачівська семирічна школа

                    1946-1948

                    3

                    177

                     

                    Остерський районний суд 2 дільниці

                    1944-1950

                    406

                    180

                     

                    Бондарівська семирічна школа              

                    1948-1953

                    17

                    182

                     

                    Новоглибівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943. 1958

                    28

                    187

                     

                    Морівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2015

                    688

                    189

                     

                    Колгосп ім.Б.Хмельницького с.Косачівка

                    1943-1957

                    44

                    190

                     

                    Остерський держлісгосп

                    1950-2012

                    406

                    191

                     

                    Сорокошичська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943

                    1

                    211

                     

                    Остерський будівельний технікум

                    1945-1975

                    220

                    212

                     

                    Остерський спец дитбудинок

                    1943-1954

                    24

                    214

                     

                    Колгосп “Родіна” с.Карпилівка

                    1950-1992

                    111

                    216

                     

                    Колгосп “1 Травня” с.Лутава

                    1943-1958

                    42

                    220

                     

                    Остерський районний відділ сільського господарства

                    1945-1953

                    12

                    225

                     

                    Колгосп “Заповіт Леніна “

                    1951-2000

                    186

                    226

                     

                    Колгосп “За мир” с.Бондарі

                    1943-1957

                    23

                    229

                     

                    Колгосп “Червоний показчик” с.Волевачі

                    1943-1950

                    17

                    213

                     

                    Остерський краєзнавчий музей

                    1943-1972

                    141

                    230

                     

                    Колгосп “Зірка” с.Савин

                    1947-1970

                    84

                    232

                     

                    Короп”ївська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1944-2015

                    588

                    235

                     

                    Булахівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1948-2014

                    554

                    237

                     

                    Окунинівська восьмирічна школа

                    1948-1950

                    1

                    240

                     

                    Колгосп ім.Ватутіна с.Дешки

                    1943-1950

                    17

                    242

                     

                    Колгосп ім.Ілліча с.Старий Глибів

                    1948-1958

                    15

                    244

                     

                    Колгосп ”Маяк” с.Одинці

                    1943-1950

                    11

                    245

                     

                    Колгосп “Десна” с.Морівськ

                    1944-1993

                    114

                    246

                     

                    Остерський будинок культури

                    1951-1971

                    74

                    247

                     

                    Колгосп ім.Дзержинського с.Максим

                    1943-1958

                    35

                    250

                     

                    Колгосп “2-й рік п’ятирічки” с.Туманська Гута

                    1946-1958

                    14

                    251

                     

                    Колгосп “Зоря” с.Олбин

                    1943-1992

                    81

                    255

                     

                    Колгосп ім.Куйбишева с.Євминка

                    1943-1949

                    18

                    257

                     

                    Колгосп ім.Фрунзе с.Сорокошичі

                    1949-1956

                    15

                    258

                     

                    Савинська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2015

                    602

                    260

                     

                    Колгосп “Шлях до комунізму” с.Волевачі

                    1950-1966

                    40

                    262

                     

                    Колгосп “Червоний прапор” с.Новий Глибів

                    1944-1958

                    11

                    263

                     

                    Колгосп ім.Калініна с.Борсуків

                    1948-1950

                    3

                    264

                     

                    Козелецьке районне об’єднання “Сільгосптехніка”

                    1971-1983

                    117

                    267

                     

                    Борсуківська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-1966

                    230

                    270

                     

                    Остерський рибоколгосп  (ім.Сталіна)  „Десна”

                    1943-1968

                    154

                    271

                     

                    Крехаївська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1945-2014

                    578

                    272

                     

                    Колгосп  “Рассвет” с.Єрків

                    1950-1974

                    115

                    274

                     

                    Козелецький райком профспілки працівників торгівлі

                    1966-1975

                    51

                    273

                     

                    Колгосп ім.К.Маркса с.Красульки

                    1946-1950

                    20

                    278

                     

                    Остерська міжколгоспна будівельна організація

                    1957-1984

                    168

                    279

                     

                    Козелецька міжколгоспна будівельна організація

                    1957-1984

                    189

                    280

                     

                    Колгосп  “Піонер” с.Борсуків

                    1944-1950

                    10

                    281

                     

                    Сорокошичський рибоколгосп

                    1944-1955

                    31

                    284

                     

                    Козелецький районний відділ культури

                    1970-2010

                    218

                    285

                     

                    Планова комісія Козелецького райвиконкому

                    1962-1975

                    207

                    287

                     

                    Колгосп ім.Чкалова с.Надинівка

                    1959-1975

                    41

                    289

                     

                    Вовчківська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1971-2015

                    352

                    290

                     

                    Олбинська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1943-2015

                    619

                    291

                     

                    Райком профспілки працівників освіти

                    1959-1976

                    135

                    293

                     

                    Колгосп “Червона Україна” с.Чемер

                    1963-1987

                    114

                    294

                     

                    Остерська районна інспекція по сільському господарству

                    1958-1961

                    7

                    295

                     

                    Райком профспілки працівників сільського господарства

                    1965-1989

                    207

                    297

                     

                    Козелецька центральна районна лікарня

                    1945-1999

                    203

                    298

                     

                    Райком профспілки працівників державних установ

                    1963-1991

                    125

                    299

                     

                    Остерське відділення „Сільгосптехніка”

                    1962-1975

                    119

                    300

                     

                    Козелецьке районне управління сільського господарства

                    1971-1993

                    362

                    301

                     

                    Колгосп „1-ше Травня” с.Вовчик

                    1944-1994

                    74

                    302

                     

                    Колгосп ім.Чкалова  с.Копачів

                    1944-1950

                    26

                    303

                     

                    Колгосп ім.Щорса с.Красилівка

                    1951-1991

                    217

                    304

                     

                    Колгосп ”6 з”їзд Рад” с.Надинівка

                    1946-1950

                    17

                    305

                     

                    Колгосп ім.Хрущова с.Шпаків

                    1946-1950

                    7

                    306

                     

                    Колгосп ім.Будьоного с.Чемер

                    1943-1954

                    85

                    308

                     

                    Племрадгосп „10 років Жовтня” с.Чемер

                    1943-1954

                    55

                    309

                     

                    Колгосп ім..Чапаєва с.Красилівка

                    1944-1950

                    12

                    310

                     

                    Колгосп ім.Щорса с.Красилівка

                    1946-1950

                    26

                    314

                     

                    Колгосп ім.Леніна с.Хрещате

                    1943-1950

                    29

                    315

                     

                    Козелецький райком профспілки працівників торгівлі

                     

                    16

                    326

                     

                    Колгосп „Шлях Леніна” с.Підлісне

                    1943-1997

                    171

                    328

                     

                    Лебедівська восьмирічна школа

                    1946-1958

                    132

                    330

                     

                    Колгосп ім.Фрунзе с.Тополі

                    1958-1971

                    176

                    331

                     

                    Колгосп ім.Гагаріна с.Олексіївщина

                    1986-1987

                    9

                    332

                     

                    Радгосп „Темп” с.Лихолітки

                    1981-1991

                    21

                    333

                     

                    Комісія по переселенню Остерського райвиконкому

                    1962-1964

                    83

                    334

                     

                    Комісія по переселенню Козелецького райвиконкому

                    1962-1964

                    88

                    335

                     

                    Остерська середня школа №1

                     

                    118

                    337

                     

                    Новоглибівська середня школа

                    1945-1955

                    20

                    338

                     

                    Колгосп „Жовтень” с. Пархимів

                    1959-1992

                    92

                    339

                     

                    Колгосп ім..Калініна с. Петрівське

                    1951-1993

                    201

                    340

                     

                    Колгосп „Прогрес”с.Борсуків

                    1951-1975

                    54

                    341

                     

                    Колгосп ім.Ілліча с.Ставиське

                    1959

                    288

                    342

                     

                    Колгосп ім.Куйбишева с.Євминка

                    1950-1996

                    120

                    343

                     

                    Колгосп „Червоний прапор” с.Максим

                    1950-1992

                    170

                    344

                     

                    Плодорадгосп „Козелецький”с.Омелянів

                    1959-1984

                    158

                    345

                     

                    Колгосп „Дніпро” с.Тужар

                    1959-1986

                    87

                    346

                     

                    Колгосп „За мир” с.Скрипчин

                    1951-2000

                    222

                    347

                     

                    Козелецький районний комітет народного контролю

                    1975-1990

                    116

                    348

                     

                    Колгосп ім.Свердлова с.Савинка

                    1950-1975

                    67

                    349

                     

                    Надинівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1956-2014

                    415

                    350

                     

                    Козелецький технікум ветмедицини

                    1945-1989

                    428

                    352

                     

                    Олексіївщинська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1976-2014

                    359

                    353

                     

                    Райком профспілки працівників культури

                    1963-1976

                    36

                    354

                     

                    Прогресівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1976-2015

                    286

                    356

                     

                    Деснянська селищна рада та її виконавчий комітет

                    1976-2015

                    286

                    357

                     

                    Біликівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1989-2014

                    140

                    358

                     

                    Колгосп „Комунар” с.Патюти

                    1988-1991

                    6

                    359

                     

                    Колгосп ім.Свердлова с.Савинка

                    1988-1991

                    15

                    360

                     

                    Озерненська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1991-2014

                    149

                    361

                     

                    Районний відділ статистики

                    1987-2004

                    702

                    362

                     

                    Козелецька районна державна адміністрація

                    1992-2011

                    443

                    363

                     

                    Лихолітська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1992-2014

                    139

                    364

                     

                    Новошляхівська сільська рада та її виконавчий комітет

                    1994-2015

                    117

                    365

                     

                    Районний відділ РАЦС

                     

                    -

                    366

                     

                    Сопричов Іван Васильович

                    1950-2000

                    21

                    367

                     

                    Кобижча Митрофан Лавренович

                    1945-2001

                    7

                    368

                     

                    Відділення державного казначейства

                    1996-2002

                    58

                    375

                     

                    Колгосп ім.Кірова с.Гарбузин

                    1943-1950

                    28

                    376

                     

                    Районний комітет по фізкультурі і спорту

                    1961-1980

                    95

                    377

                    2006

                    Козелецька районна виборча комісія

                    2010

                    47

                    378

                    2006

                    Об”єднаний Фонд по виборах депутатів місцевих рад та сільських,селищних голів

                    2006,

                    2010,

                    2014,

                    2015

                    753

                    379

                    2006

                    Колекція документів по виборах Президента України

                    2004-2005

                    17

                    380

                    2006

                    Колекція документів по виборах депутатів В Р

                    2006, 2007

                    49

                    381

                    2006

                    Колекція документів по виборах депутатів місцевих рад

                    2006

                    33

                    382

                    2012

                    Державна податкова інспекція у Козелецькому районі

                    1997-2012

                    172

                    383

                    2012

                    Бобруйківська сільська рада

                    та її виконавчий комітет

                    2001-2014

                    79

                    384

                    2016

                    Козелецьке районне управління юстиції

                    2000-2016

                    21

                     

                     

                    Список фондів трудового архіву Козелецького району на 01.01.2017 року
                    № фонду
                    Дата першого надходження
                    Назва фонду
                    Колишній номер фонду
                    Кількість справ з особового складу
                    1
                    2007
                    Козелецька ШЕД
                    24
                    19
                    2
                    2007
                    Козелецький районний відділ сільського господарства
                    32
                    11
                    3
                    207
                    Уповноважений Міністерства заготівель Союзу РСР по Козелець кому району
                    60
                    18
                    4
                    2007
                    Уповноважений міністерства заготівель Союзу РСР по Остерському району
                    215
                    16
                    5
                    2007
                    Старогутська сільська рада та її виконавчий комітет
                    172
                    14
                    6
                    2007
                    Колгосп ім.Кірова с.Новий Завод
                    173
                    15
                    7
                    2007
                    Колгосп ім.Леніна с.Стара Гута
                    174
                    15
                    8
                    2007
                    Колгосп “Сільпролетар” с.Сукачі
                    175
                    14
                    9
                    2007
                    Новоглибівська сільська рада та її виконавчий комітет
                    182
                    18
                    10
                    2007
                    Староглибівська сільська рада та її виконавчий комітет
                    148
                    18
                    11
                    2007
                    Остерська державна школа бухгалтерів сільського господарства
                    198
                    9
                    12
                    2007
                    Остерський районний відділ сільського господарства
                    220
                    15
                    13
                    2007
                    Остерська лісозахисна станція
                    223
                    24
                    14
                    2007
                    Колгосп “За мир” с.Бондарі
                    226
                    33
                    15
                    2007
                    Окунинівська восьмирічна школа
                    237
                    24
                    16
                    2007
                    Колгосп ім.Ілліча с.Старий Глибів
                    242
                    46
                    17
                    2007
                    Бобровицька заготівельна база “Укртабаксирье”
                    254
                    12
                    18
                    2007
                    Колгосп “Червоний прапор” с.Новий Глибів
                    262
                    49
                    19
                    2007
                    Остерський “Спец ліспромгосп” №4
                    286
                    31
                    20
                    2007
                    Обласна школа майстрів сільськогосподарського будівництва
                    335
                    52
                    21
                    2007
                    Олишівська МТС
                    369
                    128
                    22
                    2007
                    Красилівська РТС
                    370
                    8
                    23
                    2007
                    Красилівське відділення „Сільгосптехніка”
                    371
                    23
                    24
                    2007
                    Остерська бавовняно-ткацька фабрика
                    372
                    89
                    25
                    2007
                    ПП „Еоліс”
                    373
                    5
                    26
                    2007
                    ТВК № 210,213
                    374
                    208
                    27
                    2007
                    Рибоколгосп „Десна”
                    377
                    105
                    28
                    2007
                    Пересувна механізована колона (ПМК -№1)
                    -
                    66
                    29
                    2007
                    Козелецьке будівельно-монтажне управління тресту „Чернігівдезактиваціябуд”
                    -
                    163
                    30
                    2007
                    Козелецький „ Райагрохім ”
                    -
                    104
                    31
                    2008
                    ПОСП „Рута”
                    -
                    874
                    32
                    2008
                    ПОСП „Пролісок”
                    -
                    494
                    33
                    2009
                    ТОВ СТ „Надія”
                    -
                    543
                    34
                    2009
                    Козелецька ПМК-88 тресту „Агропромбуд”
                    -
                    109
                    35
                    2009
                    Козелецький завод продовольчих товарів
                    -
                    60
                    36
                    2009
                    ПОСП „Темп”
                    -
                    459
                    37
                    2009
                    СВК „Десна”
                    -
                    611
                    38
                    2009
                    ЗАТ „Надинівське”
                    -
                    255
                    39
                    2010
                    ПОСП „ Світанок”
                    -
                    446
                    40
                    2011
                    ВАТ Остерського заводу „Радіодеталь”
                    -
                    287
                    41
                    2011
                    ПОСП „Булахів”
                    -
                    4
                    42
                    2011
                    Козелецька дирекція кіновідеомережі
                    -
                    104
                    43
                    2012
                    СВК „Підлісненський”
                    -
                    640
                    44
                    2012
                    ТОВ „Волевачівське”
                    -
                    384
                    45
                    2012
                    Козелецьке птахооб’єднання „Комплекс”
                    -
                    46
                    46
                    2012
                    Козелецька районна санітарно-епідеміологічна станція
                    -
                    72
                    46
                    2013
                    ПП „Абріс2
                    -
                    18
                    47
                    2013
                    ДПДГ „Прогрес” Чернігівського інституту агропромислового виробництва УААН
                    -
                    510
                    48
                    2013
                    Остерська друкарня
                    -
                    65
                    49
                    2014
                    СВК „Дніпро”
                    -
                    1299
                    50
                    2015
                    ДП Козелецька ПМК-209
                    -
                    348
                    51
                    2015
                    ПОСП „Нива” с.Савин
                    -
                    137
                    52
                    2015
                    ЗАТ „Зоря” с.Олбин
                    -
                    352
                    53
                    2015
                    СТОВ „Петрівське”
                    -
                    475
                    Всього:
                    9944
                    
                     

                    Назад



                    25 Травня 2017 10:35

                    Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?