Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Забезпечення прав дітей - запорука щасливого дитинства

10 грудня 2014

10 грудня у Козелецькій районній дитячій бібліотеці відбулася година спілкування "Наші права - щасливе дитинство", приурочена до Міжнародного дня захисту прав людини.

У заході взяли участь завідувач районної бібліотеки для дітей Любов Чолован, вихованці Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва, учні Козелецької гімназії №1.

У своєму виступі Любов Чолован ознайомила дітей з основами створення Міжнародної конвенції про права дітей та закликала гарно навчатися, бути слухняними, знати свої права і обов’язки. Педагоги Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Тетяна Крафт і Вікторія Білозор розкрили дітям історичне підгрунтя виникнення потреби захищати свої права, про створення і принципи діяльності міжнародної Організації Об’єднаних Націй, до якої входить і Україна.

Школярі переглянули відеоматеріали про те, які права мають діти.

Долучившись до бесіди, учні 2-5 класів Козелецької гімназії №1 розповідали тематичні вірші, співали українські пісні, а також власноруч створили плакат, на якому зобразили ситуації, на які вони мають визначене державою право. Серед вихованців студії образотворчого мистецва "Веселка" Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Тетяна Бурда) учнів 4-8 класів загальноосвітніх шкіл сел.Козелець було проведено конкурс малюнка "Я і мої права". Творчі роботи дітей було представлено на виставці, де автори малюнків мали змогу прокоментувати власний витвір мистецтва. Директор Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Наталія Ліскович вручила грамоти за кращі роботи Максиму Максименку, Анастасії Желєзко, Анастасії Бурді, Анні Круглик, Ользі Рибак, Вікторії Коваленко, Софії Назаренко. Працівники Козелецької районної дитячої бібліотеки представили до уваги присутніх лялькову виставу "Подорож у країну права", де казкові герої, демонструючи дітям правильні і неправильні вчинки, пропонували їм висловити свою думку, прокоментувати ситуацію та зробити висновок.

Любов Чолован ознайомила дітей з виставкою під назвою "Захист прав дітей в Україні", яку підготували працівники бібліотеки, та проанонсувала літературу з питань правових знань.

На завершення заходу присутні подякували працівникам будинку творчості та бібліотеки за цікаву та корисну інформацію.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації