Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Екскурсія у світ прекрасного

03 грудня 2014

03 грудня у Козелецькій центральній районній бібліотеці відбулася виховна година під назвою "Екскурсія у світ прекрасного".

Участь у заході взяли учні 7 класу Козелецької гімназії №1 (класний керівник Ольга Шаляпіна), бібліотекарі Козелецької центральній районній бібліотеки Алла Ігнатенко, Аліна Остапенко та Ганна Білоусько.

Метою виховної години було виховання естетичної свідомості та культури, гармонійний, всебічний розвиток особистості, формування і розвиток естетичного сприйняття та почуття, любові до природи рідного краю, до української культури. Бібліотекар Козелецької центральної районної бібліотеки Ганна Білоусько ознайомила дітей з основами науки естетики, джерелами естетичного виховання якими є художня література, музика, образотворче, театральне мистецтво, кіно, природа. Ганна Білоусько розповіла та продемонструвала витвори мистецтва художників, фотографів, майстрів рідного краю та роботи учнів козелецького будинку творчості дітей та юнацтва.

Ганна Білоусько та Алла Ігнатенко умовно провели учням екскурсію за зупинками "Райдуга природи", "Музика стукає в наші серця", "Музичні інструменти України", "Я і мій прекрасний світ" про зовнішній вигляд , культуру одягу, "Побачити прекрасне - створити дивовижне" де наголошували, що природа це невід’ємна частина людини, про яку потрібно дбати та охороняти, демонстрували картини відомих художників, музичні твори, провели невелику музичну вікторину. Діти охоче долучалися до бесіди називали види мистецтва, що зображені були на картинах, демонстрували театральні здібності, виконуючи сценічні ролі, разом з Аллою Ігнатенко розповідали українські народні прислів’я і приказки.

Підводячи підсумки виховної години бібліотекарі закликали дітей пам’ятати, що їх оточує багато прекрасного, яке потрібно помічати, відтворювати, розвиваючи притаманні таланти. На завершення діти подякували бібліотекарям за чудову, пізнавальну подорож.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації