Козелецька РДА
   Анонси          Нормативно-правова база

          Назад

          ПОВІДОМЛЕННЯ
          про оприлюднення проекту регуляторного акту Козелецької районної державної адміністрації «Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг»

          Зміст проекту: розпорядження голови Козелецької районної державної адміністрації «Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень.

          
          

          Адреса розробника: вул.Комсомольська, 27, сел.Козелець, ін. 17000, Козелецька районна державна адміністрація.

          Спосіб оприлюднення: опублікування на сторінках районної газети «Новини Придесення» та на веб сайті Козелецької районної державної адміністрації.

          Проект розпорядження голови Козелецької районної державної адміністрації підготовлено на підставі Закону України "Про адміністративні послуги", Указу Президента України від 12 березня 2013 року №128 "Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. №523- р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», та оприлюднюється на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-1У від 11.09.2003 року.

          Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються впродовж місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта виключно в письмовій формі за адресою: вул. Комсомольська, 27 сел. Козелець ін. 17000, Козелецька районна державна адміністрація.

          Голова Козелецької районної
          державної адміністрації
          С. В.Андреєв
          
          

          Аналіз регуляторного впливу щодо проекту розпорядження Козелецької районної державної адміністрації "Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг"

          Проект розпорядження "Про затвердження положення, регламенту та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг"

          Закон України "Про адмініністративні послуги"

          Постанова КМУ від 30.01.2013р. №57 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру адміністративних послуг"

          Постанова КМУ від 30.01.2013р. №44 "Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги"

          Постанова КМУ від 20.02.2013р. №118 "Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг"

          Постанова КМУ від 03.01.2013 №13 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг"

          Постанова КМУ від 05.12.2011р. №1274 "Про Реєстр адміністративних послуг"

          Постанова КМУ від 11.10.2010 №915 "Деякі питання надання адміністративних послуг"

          Назад          25 Травня 2017 10:35

          Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?