Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначення Всеукраїнського дня культури та аматорів народного мистецтва

06 листопада 2014

У другу неділю листопада своє професійне свято - Всеукраїнськоий день культури та аматорів народного мистецтва відзначають люди, які дарують тепло, любов та радість, без участі яких важко уявити майже всі професійні свята.

Привітати з цією подією працівників культури прийшли голова районної державної адміністрації Сергій Андреєв, голова районної ради Роман Круглик, голова районного комітету профспілки працівників культури Раїса Бражинська, директор Козелецької районної центральної бібліотеки Віктор Білоусько, депутат районної ради Діана Прокопенко.

З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Сергій Андреєв, який зазначив, що професія працівника культури - одна з найважливіших, бо саме ці люди є носіями національної історії, мови, народних традицій і звичаїв, без яких не існує жодна країна. Сергій Андреєв наголосив, що завдяки зусиллям культпрацівників, народних умільців зберігаються джерела духовності та народної творчості, примножуються кращі культурно-мистецькі традиції українського народу. Він подякував та побажав працівникам закладів культури здоров’я, сили та натхнення у втіленні цієї великої духовно-просвітницької справи на користь України. Керівник району подякував за організацію культурного життя району начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації Любові Боришполець, яка за сумлінну працю відзначена почесною грамотою облдержадміністрації.

Від виконавчого апарату районної ради та всього депутатського корпусу привітав і побажав щедрих творчих ужинків, щастя, здійснення планів, надій та сподівань працівникам закладів культури та майстрів народного мистецтва району голова районної ради Роман Круглик,який підкреслив, що споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історічної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.Роман Круглик підкреслив, що на Козелеччині не тільки збереглись, але й продовжують розвиватися амоторські етнографічні колективи, даруючи насолоду жителям не тільки нашого району, а й за його межами.

Очільники району нагородили кращих працівників культури за вагомі досягнення у праці та багаторічну сумлінну роботу в галузі культури почесними грамотами.

Найщиріші слова привітань, подяки, побажань ветеранам та колегам висловила голова районного комітету профспілки працівників культури Раїса Бражинська,яка зазначила, що в районі функціонує 32 сільські будинки культури, 33 сільські клуби, Козелецький районний та Остерської будинки культури, 3 музичні школи, 3 музеї, 55 бібліотек, де працює 321 творча й обдарована особистість. Вона повідомила, що аматорські колективи району беруть участь у міжнародних фестивалях, а саме фольклорний колектив Красилівського сільського будинку культури брав участь у Міжнародному фестивалі в с.Олешня Ріпкінського району. Зразковий танцювальний колектив району "Антошка" районного будинку культури (керівник Тетяна Куриленко) та "Веселі черевички" Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Тамара Романовська) брали участь у Міжнародному фестивалі у Болгарії. Раїса Брижинська вручила почесні грамоти відділу культури та туризму районної державної адміністрації кращим працівникам.

Привітав присутніх зі святом директор Козелецької районної центральної бібліотеки Віктор Білоусько, який побажав добра, миру, злагоди та задоволення від роботи і небайдужих, активних і вдячних глядачів, слухачів, відвідувачів.

Концертну програму для присутніх підготув колектив Прогресівського сільського будинку культури (керівник Ірина Дубик). Дарували свої таланти присутнім у залі Олександр Опенько та дитячі танцювальні колективи "Територія твого танцю" (керівник Ірина баштан), "Веселі черевички" (керівник Тамара Романовська).

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Фото Анатолія Пенського