Козелецька РДА
   Анонси                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

                 Назад

                 Дивовижний світ книжок

                 Є багато на землі див, створених природою і зроблених руками людини. І серед них найдивовижніше – книга, бо в ній увесь багатогранний, духовний світ людини.

                 30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбулося веселе і цікаве свято у Козелецькій гімназії №1, яке підготували працівники районної дитячої бібліотеки спільно зі шкільним бібліотекарем Ольгою Шевченко та учнями 4-А класу.

                 Школярі молодших класів із захопленням переглянули цікаву лялькову виставу «Книжкове царство».

                 Герої книжкового царства, ролі яких артистично виконували учні, – Королева книг, Знайка, Баба Яга, Книгоїд, Ледар – повідали гімназистам повчальну історію про важливість книг, які дають людині знання. Усі учасники свята в дарунок на згадку отримали книги нашого письменника-земляка Івана Шевченка, який багато написав мудрих і добрих творів для дітей.

                 До присутніх звернулися шкільний бібліотекар Ольга Шевченко, завідувач Козелецької дитячої бібліотеки Любов Чолован, яка у своєму виступі подякувала за співпрацю учителям Козелецької гімназії №1 у проведенні бібліотечних заходів, відмітила, що учні Козелецької гімназії №1 неоднаразово займали призові місця в обласних конкурсах «Кращий читач року», та подарувала книги українських письменників шкільній бібліотеці.

                 Цього дня бібліотекарі приймали музичні та поетичні вітання від вдячних читачів і запрошених на свято гостей.

                 Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Сенченко у вітальному слові побажала бібліотекарям творчої наснаги, натхнення і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. У своєму виступі вона зазначила, що книгозбірні як інформаційні, культурні, освітні заклади роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Звертаючись до школярів, Людмила Сенченко закликала їх більше читати, бо книги – це духовна спадщина народу, джерело освіти, науки і культури.

                 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

                 Назад                 18 Січня 2018 17:00
                 09 Січня 2018 12:33
                 03 Січня 2018 10:53
                 18 Грудня 2017 10:59
                 12 Грудня 2017 11:34
                 12 Грудня 2017 11:10
                 12 Грудня 2017 11:08
                 24 Листопада 2017 16:34
                 21 Серпня 2017 15:57

                 Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?