Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Прищеплення любові до книжки змалку

24 вересня 2014

24 вересня у Козелецькій районній дитячій бібліотеці відбувся виховний захід, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек, у якому взяли участь учні 3-Б класу Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Валентина Глуздовська).

Бібліотекар Ганна Білоусько ознайомила дітей з історією виникнення бібліотек, зі стародавнім письмом, розповіла про те, що за часів Київської Русі основними сховищами рукописних та друкованих скарбів були церковні і монастирські бібліотеки. Першоими відомими бібліотеками на Русі були бібліотека Софіївського собору в Києві, заснована Ярославом Мудрим, і монастирська бібліотека при Києво-Печерській лаврі.

Також Ганна Білоусько познайомила дітей із сучасною бібліотечною системою, повідомивши, що в Україні нараховується близько 40 тисяч бібліотек. Серед них – Національна бібліотека ім.Вернадського, Національна парламентська бібліотека, Державна бібліотека України для дітей, Державна історична бібліотека України.

Після умовної подорожі в історичне минуле щодо створення та функціонування книгосховищ працівники бібліотеки Алла Ігнатенко, Аліна Остапенко та Ганна Білоусько представили до уваги школярів повчальну лялькову виставу «Хто багато читає, той багато знає», спрямовану на розвиток творчого мислення, уяви, зацікавлення дітей до навчання, виховання любові, шанобливого ставлення до книг як до безцінного джерела знань.

Казкові герої лялькової вистави "загадували" дітям цікаві загадки та "просили" продовжити або розповісти українські народні прислів’я та приказки. Діти охоче спілкувалися і демонстрували свої знання.

Учні та їхній класовод Валентина Глуздовська подякували працівникам бібліотеки за змістовну програму, гарний настрій та здобуті нові знання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації