Козелецька РДА
   Анонси
                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                Моя країна Україна

                01 вересня у Козелецькій районній дитячій бібліотеці відбувся перший урок нового навчального року «Україна – єдина країна» у школярів 2-А та 2-Б класів Козелецької гімназії №1 (вчителі Лариса Мироненко та Олена Зеленська). Урок проходив під гаслом «Моя країна Україна» у формі групової роботи, мета якого – зацікавлення учнів, створення атмосфери невимушеності та радісного настрою у дітей; стимулювання до розвитку творчих задатків учнів: кмітливості, логічного мислення, уяви; швидкого орієнтування у власних знаннях, використання їх на практиці; формування і розвитку в учнів національної свідо¬мості, самосвідомості та ментальності, провідних рис грома¬дянина своєї держави, зокрема виховання любові до Батьківщини, знання історії, традицій свого народу.

                З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру, радості та успіхів у навчанні, гарних здобутків у новому навчальному році виступила бібліотекар Ганна Білоусько. Вона розпочала урок з розповіді про нашу країну, продемонструвала глобус, на якому показала дітям столицю України та найбільші її міста. Учні з радістю долучалися до розмови і називали міста нашої держави, які вони знали.

                Ганна Білоусько повідала школярам про здобуття незалежності, про державні символи: герб, прапор та гімн, який школярі заспівали разом з учителями і присутніми.

                Крім державної символіки, існують також і народні символи України, з якими бібліотекар ознайомила учнів, продемонструвавши символ вічності – барвінок, символ краси, неперервності життя – вербу та калину – символ щастя та кохання.

                Ганна Білоусько розповіла про історію українського вишиваного рушника, про мову нашої держави – українську, наголошуючи, що немає народу без мови, і мови без народу, так як і Батьківщини.

                Школярі декламували патріотичні вірші українських поетів та українські прислів’я і приказки про рідний край, землю, мову.

                Друга частина нестандартного уроку, яку провели бібліотекарі Алла Ігнатенко та Аліна Остапенко, проходила в ігровій формі та формі міні-вистави під назвою «Українське подвір’я». Діти розгадували загадки та знайомилися з численними жителями сільського українського двору.

                На завершення уроку за творчу, активну участь працівники Козелецької районної дитячої бібліотеки та вчителі початкових класів Козелецької гімназії №1 подарували дітям повітряні кульки з написом «Україна» та зображенням території української держави у традиційному синьо-жовтому поєднанні кольорів.

                Задоволені діти і педагоги подякували працівникам районної дитячої бібліотеки за організацію цікавого та пізнавального заходу.

                Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

                Назад                02 Серпня 2018 10:28
                25 Липня 2018 15:53
                18 Липня 2018 16:16
                12 Липня 2018 15:21
                10 Липня 2018 15:25
                10 Липня 2018 12:50
                13 Червня 2018 10:38
                11 Червня 2018 14:11
                07 Червня 2018 15:39
                19 Квітня 2018 18:06
                30 Березня 2018 14:41
                12 Грудня 2017 11:10

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?