Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

28 серпня 2014

У Данівці увіковічнили пам’ять про Бориса Вертая

28 серпня у с.Данівка відкрито і освячено меморіальний знак, присвячений пам’яті Героя Соціалістичної Праці, кавалера двох орденів Леніна, орденів Жовтневої революції, «Знак Пошани», Червоного Прапора, колишнього голови колгоспу імені Леніна Бориса Вертая, якому цього року виповнилося б 75 років. До центральної частини села з нагоди цієї урочистої події зійшлося багато жителів населеного пункту, прибули гості з районного та обласного центрів, зі столиці нашої держави м.Києва, адже ім’я Бориса Вертая – талановитого, здібного, цілеспрямованого організатора сільськогосподарського виробництва – відоме не лише на Козелеччині, але й далеко поза її межами.

Звертаючись до односельців та гостей, Данівський сільський голова Ольга Пальчик наголосила, що за час своєї роботи Борис Вертай зробив надзвичайно багато для розвитку рідного господарства, територіальної громади. Серед його добрих справ – газифікація населених пунктів Данівської сільської ради, асфальтування доріг, будівництво багатьох виробничих приміщень, школи тощо.

Право відкрити її було надано кращим учням Данівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторії Луценко і Тетяні Красник. Настоятель місцевої церкви отець Іоан освятив пам’ятний знак. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Бориса Прокоповича Вертая. Учасники художньої самодіяльності Данівського сільського будинку культури виконали улюблену пісню господарника.

Про те, яким був Борис Прокопович за життя, як уболівав за долю селян, як присвячував увесь свій час рідному господарству, дбав про те, щоб у земляків на столі був, хліб і до хліба, цього дня у виступах відзначали народний депутат України, голова Соціалістичної партії України Микола Рудьковський, голова Козелецької районної ради Роман Круглик, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Панночка, директор ТОВ «Данівське» Юрій Кириленко, депутат районної ради Віра Ричок, житель с.Данівка Василь Єрмолко та інші.

Зі словами подяки до мешканців села, які шанують і бережуть пам’ять про батька, звернулася донька Бориса Вертая. Вона висловила слова глибокої вдячності на адресу спонсорів – народного депутата України Миколи Рудьковського, депутата обласної ради Олени Дмитренко, засновника ТОВ «Данівське» Іскандера Альфонса, керівництва ПЗ «Агрорегіони», завдяки яким стало можливим спорудження пам’ятного знака.

За матеріалами районної газети «Новини Придесення»