back

ПОДІЯ

22 серпня 2014

Герої не вмирають!

22 серпня за участі голови облдержадміністрації Володимира Івашка, голови райдержадміністрації Сергія Андреєва відбулись траурні заходи в с.Олбин - прощання та поховання воїна-земляка Сергія Александренка , який був мобілізований у березні 2014 року в військову частину В-1688 (сел. Гончарівське) та загинув 8 серпня 2014 року у м. Лугангськ.

Під час мітингу керівник району висловив вдячність справжнім патріотам України за мужність і героїм під час виконання громадянського обов"язку та глибоке співчуття рідним та друзям покійного з приводу тяжкої втрати.

Директор департаменту сім»ї,молоді та спорту облдержадміністрації облдержадміністрації Оксана Сердюк цього дня відвідала сім»ї загиблих воїнів.

23 серпня в с. Максим за участі голови облдержадміністрації Володимира Івашка, голови райдержадміністрації Сергія Андреєва відбувся похорон загиблого воїна Руслана Джуджі.

Виступаючі на мітингу наголосили, що пам’ять про героя-земляка завжди житеме в серцях , а родина загиблого не залишиться без підтримки .

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.