Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

22 серпня 2014

Живи моя державо, Україно!

У Козелецькій районній дитячій бібліотеці відбулося відкриття книжкової виставки "Живи моя державо, Україно!", приуроченої до Дня Незалежності України. Директор бібліотеки Любов Чолован познайомила відвідувачів (учнів селища і навколишніх сіл) з літературою про здобуття незалежності нашої держави, з історією прапора, гімну української держави.

З метою сприяння розвитку дитячої художньої творчості, патріотичного виховання любові до Батьківщини, дбайливого ставлення до навколишнього середовища у районній дитячій бібліотеці відбувся конкурс малюнків до Дня Незалежності України "Хай в серці кожної дитини живе любов до України". Тематика конкурсу стосувалась природи рідного краю, українських традицій. Серед дитячих робіт особливу увагу привернув малюнок зі зверненням «Діво Пресвятая – матір Матерів, поверни Вкраїні всіх її синів». Малюнки були виставлені на огляд усім бажаючим.

Працівники районної бібліотеки підготували виставку книг "Історія української символіки: народної та державної», що розгорнута в Козелецькому музеї ткацтва Чернігівщини.

З 22 серпня у Козелецькому музеї ткацтва Чернігівщини працює персональна виставка вишитої картини майстрині з сел.Козелець Людмили Бондар, яка присвячена святкуванню Дня Незалежності України. На виставці представлено 51 роботу у виконанні технікою вишивки хрестиком та бісером. Майстриня представила до уваги відвідувачів ікони, натюрморти, обереги, портрети, пейзажі, багато робіт виконані у народному стилі.

У музеї працює міні-виставка "Історія української символіки", на якій демонструються вишиті портрет Тараса Шевченка, герб України, герб Козельця та роботи із солоного тіста за творами українських письменників.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації