Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

21 серпня 2014

Героям слава!

20 серпня відбулись траурні заходи в с.Виповзів - прощання та поховання воїна-земляка Романа Музики, який був мобілізований у березні 2014 року до військової частини В-1688(с.Гончарівське) та проходив службу сержантом, командиром танку 1 танкового батальйона у м.Луганськ, де загинув 17 серпня 2014 року внаслідок обстрілу важкої артилерії .

Заходи відбулись за участі голови облдержадміністрації Володимира Івашка, голови райдержадміністрації Сергія Андреєва, голови районної ради Романа Круглика, Остерського міського голови Василя Западні, представників депутатського корпусу району та області.

Відспівали загиблого у Свято-Воздвиженській церкві с.Виповзів, де заупокійну літію провів настоятель храму о.Ярослав.

Поховали героя на кладовищі с. Виповзів з належними почестями-військовим оркестром, Державним Гімном України, Державним Прапором України та військовим салютом. Під час траурного мітингу виступив голова райдержадміністрації Сергій Андреєв ,який висловив обурення з приводу розгортання військових дій на сході України, постійних атак та обстрілів російських найманців-окупантів,а також впевненість, що завдяки нашим хлопцям,таким, як Роман- справжнім захисникам і героям, які боронять свободу і незалежність України, не шкодуючи свого здоров»я та життя, ми переможемо підступного і жорстокого ворога.

Керівник району висловив вдячність справжнім патріотам України за мужність і героїм під час виконання громадянського обов"язку та глибоке співчуття рідним та друзям покійного з приводу тяжкої втрати.

Також під час мітингу виступили Остерській міський голова Василь Западня та представник військової частини,які наголосили, що пам’ять про героя-земляка завжди житеме в серцях , а родина загиблого не залишиться без підтримки держави та недержавних організацій,депутатів,громадськості.

Близька подруга вдови загиблого Ольга Сєркова, написала вірш –присвяту:

Памяти светлого друга я зажигаю свечу.

Знаешь, родная подруга, я, если нужно, молчу.

Только сегодня молчание выше душевных сил.

Страшное понимание, что жизнь снаряд погасил.

Разве слова утешат рваную боль твою?

Есть ли ещё надежда, если над гробом стою?

Дай половину боли, не забывай дышать.

Я здесь, я рядом с тобою. А Он научился летать.

Дай мне руку, родная. Муж твой теперь ГЕРОЙ.

И цель у НЕГО другая. ОН встанет в небесный строй,

молча крылья расправит, закроет от зла родных

и будет о вашем здравии просить небесных святых.

Нам больше не видеть света в озере искренних глаз.

Но...Герои не умирают. Они охраняют нас.

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.