Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

31 липня 2014

«Послухай музику землі, пізнай навколишню природу»

31 липня у Козелецькій центральній бібліотеці відбулося закриття фотовиставки члена Національної спілки журналістів України, фотокореспондента районної газети «Новини Придесення» Володимира Квітка. Володимир Квітко є автором фотоілюстрацій до 10 краєзнавчих книг, учасником багатьох фотовиставок, що проводилися як у районі, так і за його межами.

Протягом липня відвідувачі бібліотеки мали можливість ознайомитися із виставкою робіт фотохудожника «Послухай музику землі, пізнай навколишню природу», присвячену Всесвітньому дню фотографа та ювілею автора.

Представлені на виставці роботи розкривали прекрасні пейзажі нашого рідного краю, у них звучав могутній і ліричний гімн красі природи. Розпочинаючи захід, бібліотекарі Зінаїда Резнікова і Людмила Бородавко підкреслили, що любов до рідної землі є тим глибинним корінням, яке живить творчу душу Володимира Квітка, дає йому силу і натхнення.

Привітали Володимира Квітка члени районного літературного об’єднання ім.Василя Нефеліна Олексій Крачило, Ніна Єременок, Леонід Луцюк. Вони подарували ювіляру та присутнім власні поезії.

Щирі слова захоплення талантом фотохудожника висловили начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Сенченко, заступник директора Центральної бібліотечної системи Любов Чолован, завідувач відділу обслуговування Козелецької центральної бібліотеки Валентина Резніченко.

Людмила Сенченко побажала майстру фотооб’єктива творчої наснаги, нових цікавих сюжетів, подякувала йому за співпрацю на інформаційній ниві районних ЗМІ. Вона відзначила і працівників бібліотеки, які у складний час роблять велику місію – гуртують у стінах бібліотеки творчих земляків, пропагують культуру рідного краю. Зокрема, вона наголосила, що український народ пережив усі лихоліття завдяки своєму вмінню на генетичному рівні бачити, творити і цінувати красу рідного слова, пісні, музики, прикладного мистецтва, навколишнього світу, і саме почуття неповторності, самобутності та національної індивідуальності допоможе Україні і в сьогоднішній складний час.

Володимир Квітко розповів присутнім про історію фотографії, своє захоплення цим видом мистецтва, цікаві життєві історії, пов’язані з роботою в районній газеті та фотозйомками, поділився деякими секретами майстерності, відповів на питання присутніх шанувальників своєї творчості.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Фото Сергія Білоуська