Козелецька РДА
   Анонси          Центр надання адміністративних послуг

          Назад

          УКРАЇНА
          КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
          РОЗПОРЯДЖЕННЯ
          28 червня	2014 року	   сел.Козелець      №194
          Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року №257

          На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р ”Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”, доручення голови обласної державної адміністрації від 16.06.2014 року №02-11/2505 та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року №257 «Про створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)»:

          1. Пункт 3.4 розпорядження викласти в наступній редакції:

          «3.4. Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, Козелецької районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» (додаток 1).

          2. Додаток 3 розпорядження ”Перелік інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Козелецькою районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами” викласти в новій редакції згідно з додатком 2.

          3. Додаток 4 розпорядження ”Перелік технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Козелецькою районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами” викласти в новій редакції згідно з додатком 3.

          4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 травня 2014 року №135 ”Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року №257.

          Голова районної
          державної адміністрації
          С.В. Андреєв
          
          
          КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
          РОЗПОРЯДЖЕННЯ
          18 вересня 2013 року       сел.Козелець      №257
          Про створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)

          На виконання Закону України від 6 вересня 2012 року №5203-VI «Про адміністративні послуги», Указу Президента України від 12 березня 2013 року №128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»:

          1. Створити Центр надання адміністративних послуг Козелецької районної державної адміністрації (ЦНАП).

          2. Утворити в структурі районної державної адміністрації сектор адміністративних послуг, на який покласти здійснення функцій з керівництва та відповідальність за організацію діяльності Центру.

          3. Затвердити:

          3.1. Положення про Центр надання адміністративних послуг Козелецької районної державної адміністрації.

          3.2. Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Козелецької районної державної адміністрації.

          3.3. Графік роботи Центру надання адміністративних послуг (додаток 1).

          3.4. Перелік адміністративних послуг, які надаються Козелецькою районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами (додаток 2).

          3.5. Інформаційні картки надання адміністративних послуг, які надаються Козелецькою районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, за переліком згідно додатку 3.

          3.6. Технологічні картки надання адміністративних послуг, які надаються Козелецькою районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, за переліком згідно додатку 4.

          4. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (Золотаревська О.О.) в тижневий строк забезпечити приведення існуючої структури районної державної адміністрації з врахуванням вимог діючого законодавства.

          5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Петрова В.В.

          Голова районної
          державної адміністрації
          Л.О.Мисливець

          Назад          25 Травня 2017 12:10
          25 Травня 2017 10:35
          24 Травня 2017 12:12

          Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?