Козелецька РДА
   Анонси                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

                 Назад

                 ПОДІЯ

                 Веселімося, читаймо, літечко вітаймо!

                 Літо – це весела пора для школярів, яка дана їм для зміцнення і духовного зростання. Бібліотечні працівники РДБ склали спеціальну програму «Літо з книгою». Мета програми – популяризація книги та читання, залучення до бібліотеки нових користувачів, активізація читання школярів під час шкільних канікул, проведення змістовного дозвілля в бібліотеці.

                 Працівниками дитячої бібліотеки була надана допомога пришкільним оздоровчим таборам по організації дозвілля для вихованців Козелецької гімназії №1, Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Данівської ЗОШ І-ІІІ ст., Лихолітської ЗОШ І-ІІ ст., Белейківської ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячому садку реабілітаційного центру, вихованцям ДНЗ №1.

                 Вихованці цих таборів з великим задоволення переглянули лялькові вистави: «Веселі пригоди дядечка Михася», «Неслухняний Паць», «Наймиліше слово в світі», «Теремок». Дуже емоційно та весело проходили вікторини по казках: «Упізнай казку», «Тварини - герої книг».

                 Суттєву допомогу в проведенні літніх читань надають книжкові виставки: «Веселімось, читаймо літечко вітаймо», «Літо, книга, я – разом вірні друзі», «Книжкове літо – 2014». Всі ці бібліотечні заходи спонукають читачів дітей до більш вдумливого та різноманітного читання.

                 Кожного дня користувачі інтернет-центру мають можливість безкоштовно користуватись доступом до інтернету, отримати для себе багато корисної та цікавої інформації або просто пограти в цікаві ігри та переглянути дитячі фільми і мультфільми.

                 Сьогодні дитяча бібліотека не лише книжковий дім а й центр пізнавальної, дозвільної діяльності підростаючого покоління, підтримка різних видів дитячої творчості, в тому числі літературної.

                 За інформацією районної дитячої бібліотеки

                 Назад                 18 Січня 2018 17:00
                 09 Січня 2018 12:33
                 03 Січня 2018 10:53
                 18 Грудня 2017 10:59
                 12 Грудня 2017 11:34
                 12 Грудня 2017 11:10
                 12 Грудня 2017 11:08
                 24 Листопада 2017 16:34
                 21 Серпня 2017 15:57

                 Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?