<<<12 - 22 з 6954>>>


22 Жовтня 2019 12:40

Щоб взимку в будинку тепло було

Готувати санчата влітку закликає народна мудрість. І недарма, адже думати про власну безпеку потрібно заздалегідь. Тепла пора року дає можливість подбати про безпечне тепло у власній оселі і взимку. Саме час звернути увагу на стан печей і котлів: здійснити поточні ремонтні роботи, прочистити димовідводи тощо. На жаль, цьому не всі мешканці нашої області надають належної уваги.

 

Щоб максимально зменшити ризик виникнення

21 Жовтня 2019 12:49

На Козелеччині пройшов перший Всеукраїнський Фестиваль «Осінній ФЕСТ»

У селі Кіпті, 19 жовтня, в рамках проєкту "Малі міста - великі враження" відбувся перший Всеукраїнський Фестиваль «Осінній FEST». "Малі міста - великі враження" - це конкурс з розвитку культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об'єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених

18 Жовтня 2019 10:43

Багатодітна родини з Гламазд отримала допомогу для покращення соціально-побутових умов проживання

Сертифікат на газову плиту багатодітній сім’ї Осипенків із Гламазд, в якій виховується 5 неповнолітніх дітей, вручили, сьогодні, 17 жовтня, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Пенська, начальник відділу культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила Сенченко.

 

Газова плита закуплена в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення

15 Жовтня 2019 11:55

Вшанували мужність та героїзм захисників України

14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва, 77-ї річниці створення УПА та церковного свята Покрови Пресвятої Богородиці  в цетрі селища Козелець, біля пам’ятного знака загиблим землякам – учасникам  АТО, відбувся мітинг. Участь у заході взяли ветерани російсько-української війни, військовослужбовці, родичі загиблих героїв, ветерани бойових дій, представники органів державної влади

15 Жовтня 2019 10:53

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проєкт закону на основі урядового законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

 

Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.

 

– Після того,

15 Жовтня 2019 09:11

Володимир Зеленський: Україна – незалежна, унітарна й демократична держава, а хто не згоден з цим – матиме справу з нашими захисниками

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

 

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що це свято є справді великим днем для України.

 

«День відважних, безстрашних і непереможних воїнів, чоловіків та жінок з усіх куточків нашої незалежної України, справжніх національних

11 Жовтня 2019 16:43

Юрій Заславський вручив Почесні грамоти працівникам районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Сьогодні, 11 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії, дня українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці у приміщенні Козелецького районного будинку культури відбулася святкова концертна програма.

 

Прийдешнє свято Дня захисника України, що відзначаєьбся з 2014 року нероздільно пов’язане з розвитком війська від часів Русі-України. Найкращі
11 Жовтня 2019 16:18

Переможці легкоатлетичного кросу представлятимуть район на змаганнях у Чернігові

Для пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання молоді, розвитку легкоатлетичного спорту в районі, відбору кращих спортсменів району для участі в обласних змаганнях сьогодні, 11 жовтня, 174 учні з 17 освітніх закладів району змагалися за першість з легкоатлетичного кросу.

 

Розпочалися змагання з урочистого підняття державного прапора України та виконання Державного славня.

 

З вітальним словом

11 Жовтня 2019 09:34

Отримуючи зарплату «в конверті», можете залишитись без пенсії в майбутньому!

Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.

 

Громадяни повинні усвідомлювати, що влаштовуючись на роботу не офіційно, тобто без

11 Жовтня 2019 09:03

До ювілею Григорія Галагана вийшов блок марок із серії «Меценати України»

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження видатного громадського діяча, мецената, уродженця Чернігівщини Григорія Ґалаґана сьогодні, 10 жовтня, в обласному художньому музеї, що носить його ім’я, урочисто погасили поштовий блок марок із серії «Меценати України».

 

Долучилися до заходу керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Ірина Соломаха та радник голови обласної ради Дмитро Никоненко.

 

07 Жовтня 2019 16:40

У районі заповнено 92,4% вакансій

Протягом січня–вересня 2019 року перебували на обліку та отримували соціальні послуги 917 безробітних, що на 157 осіб менше порівняно з аналогічним періодом 2018 року. Чисельність працевлаштованих – 786 осіб, в тому числі безробітних - 155.

 

За 9 місяців 2019 року проходили професійне навчання 105 безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 201 чоловік. Загалом активними заходами сприяння зайнятості

<<<12 - 22 з 6954>>>