<<<12 - 22 з 6476>>>


14 Липня 2018 08:33

Президент сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії

Президент Петро Порошенко сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії та на окупованих територіях на Донбасі. Про це Петро Порошенко сказав в інтерв’ю телеканалу France 24.

«Я налаштований оптимістично, бо всі лідери держав-членів, з якими я зустрівся, більше 15, в тому числі Президент Франції Макрон, знають імена політичних в’язнів в Росії. Сенцов, Сущенко, який був журналістом українського ЗМІ акредитованого в Парижі. Його незаконно арештували у Москві. Президент Макрон та Перша леді знають його ім’я і наполягають на піднятті цього питання на зустрічі з Путіним», - наголосив Глава держави.

Водночас, Президент звернув увагу на те, що люди, котрих вимагає звільнити Росія, – реальні злочинці, а утримувані в Росії українські громадяни переслідуються за патріотизм та є політичними в’язнями.

13 Липня 2018 13:09подія

Відбулася презентація книги Леоніда Луцюка "Букет польових квітів"

У приміщенні Козелецької центральної бібліотеки 13 липня відбулася презентація нової книги літератора з м.Остр Леоніда Луцюка під назвою «Букет польових квітів».

З вітальним слово до автора звернулася Людмила Сенченко - заступник начальника відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, яка побажала Леоніду Луцюку натхнення, успіхів та творчих здобутків.

Голова Козелецького літературного об’єднання ім. В.Нефеліна Олексій Крачило привітав Леоніда Луцюка з виходом очікуваної четвертої збірки творів та зі вступом у лави Національної спілки письменників України.

Гарні враження про нову книгу та найщиріші побажання висловили директор Козелецької центральної бібліотечної системи Віктор Білоусько, редактор районної газети "Новини Придесення" Анатолій Пенський, викладач Остерського коледжу будівництва та дизайну

13 Липня 2018 08:36

Нікому не вдасться заблокувати вступ України до НАТО – Президент про підсумки Брюссельського Саміту Альянсу

Президент Петро Порошенко відзначає успішність проведення Саміту НАТО у Брюсселі. «Які мої особисті враження від сьогоднішнього засідання? Всі хто виступали, а виступали лідери 19 країн-членів, голови держав та урядів, і всі без виключення говорили про те, що підтримка України мала полягати в тому, щоб прискорювати перспективу членства для України. Це була абсолютно конкретна розмова. Абсолютно тверді позиції і побажання, які були висловлені», - підкреслив він.

«Вважаю, що це якраз і демонструє ставлення до України і політику того, що двері відкриті. У вчорашній декларації Саміту ще раз було наголошено на політиці «відкритих дверей», підтверджено рішення Бухарестського саміту і чітко наголошено про те, що ніхто не може заблокувати цей процес», - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави особливо підкреслив, що підсумки його візиту до Брюсселю і, в тому

11 Липня 2018 08:00

Повна інтеграція України в євроатлантичну систему – це найбільша загроза для російської агресії – Президент про Саміт НАТО в Брюсселі

«Мій досвід показує, що ніщо так не лякає Росію, як наша єдність і рішучість. Повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи – це найбільша загроза для російської агресії», - наголошує Президент на сторінках Financial Times про Саміт НАТО в Брюсселі та важливість НАТО та ЄС для України.

Петро Порошенко зазначає, що має на меті «перетворити європейські прагнення України в більш глибокі альянси з ЄС, починаючи з цифрового ринку, митної співпраці і енергетичної солідарності, та включаючи зобов’язання щодо участі європейських столиць у відновленні міст Донбасу». «Будь-що менше не компенсувало б Україні її жертв і не визнало б її прихильність до просування демократії та європейських цінностей», - додає Глава держави.

Президент зазначив, що «протягом останніх чотирьох років, ми зайшли ще далі на шляху економічних реформ, ніж будь-коли

10 Липня 2018 16:00

Левко Лук’яненко: життя, що стало взірцем патріотизму

Політичного та громадського діяча, колишнього політв’язня, Героя України, одного з авторів акту «Про Незалежність України» Левка Лук’яненка ховають сьогодні на Байковому кладовищі в Києві.

Тисячі громадян, серед яких і перші особи країни, прийшли попрощатися із видатним українцем, віддати шану його незламному духу, бунтарській натурі та самовідданості в захисті суверенітету України.

У церемонії прощання з видатним земляком також взяли участь представники Чернігівської області, серед яких заступник голови ОДА Сергій Сергієнко та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Левко Лук’яненко був родом із села Хрипівка на Чернігівщині, у Чернігові провів кілька років дорослого життя. Пізніше часто відвідував область, тримав тісний зв’язок з патріотично налаштованими громадськими організаціями та представниками владних структур, виступав перед молоддю,

10 Липня 2018 15:56отг

Чернігівщина – серед лідерів із формування об’єднаних територіальних громад

Децентралізація вивільняє потенціал громад. Дедалі переконливішими стають показники, які демонструють зростання спроможності органів місцевого самоврядування, особливо ОТГ, ефективно використовувати надані реформою можливості.

– Як і раніше, найдинамічніший показник моніторингу – кількість громад, що скористалися механізмом міжмуніципального співробітництва. За минулий місяць ще 51 громада, об’єднавши ресурси, почала вирішувати важливі для розвитку територій питання. Отже, зараз уже понад 860 громад спільно реалізують 199 договорів у сфері поводження з побутовими відходами, водопостачання та водовідведення, безпеки, соціальних, адміністративних послуг тощо, – так прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода дані щомісячного моніторингу процесу

10 Липня 2018 12:52земельні відпосини

Відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

На засіданні комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, що відбулася 10 липня розглянуто клопотання Остерської міської ради, Деснянської селищної ради та Олексіївщинської, Сираївської сільських рад щодо нарахування збитків фізичним та юридичним особам, які використовують земельні ділянки на території цих територіальних громад без правоустановчих документів.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Станіслав Пономаренко детально ознайомив присутніх зі справами землекористувачів. Начальник юридичного відділу райдержадміністрації Руслан Шевченко надав роз’яснення щодо розрахунків збитків за використання таких земельних ділянок та відповів на запитання присутніх.

За результатами обговорення клопотань Остерської міської ради та Сираївської сільської ради члени комісії прийняли

10 Липня 2018 12:30актуально

Фотографуй Десну та отримуй призи

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів оголошує конкурс до Дня Десни для професійних фотографів та аматорів.

Що треба зробити:

- надіслати до 5 якісних світлин річки Десни (формат — JPEG, для друку на А3 (не менше 3600 пікселів по довшій стороні)). Фото мають бути завантаженні на файлообмінник, посилання на який варто дати в листі.

Що за це буде:

- переможці отримають заохочувальні подарунки, а головне – визнання. Адже кращі знімки надалі використовуватимуться в роботі зазначених структур як офіційні ілюстрації.

Куди надсилати:

- на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com з поміткою «конкурс фото» + вказати ПІБ, контактний номер телефону та коротку інформацію про себе (скільки років, де працюєте/навчаєтесь, улюблена справа).

Детальна

10 Липня 2018 08:11

Україна та ЄС домовилися продовжити та прискорити реформу у сфері боротьби з корупцією – результати 20-го Саміту Україна-ЄС

В спільній заяві за результатами Двадцятого Саміту Україна-ЄС відзначається, що сторони домовилися про важливість продовження та прискорення реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, яка викликає занепокоєння громадян та бізнесу України.

«Відзначаючи створення нових законодавчих та інституційних рамок боротьби з корупцією в Україні та вже проведену роботу у цій сфері, зокрема Національним антикорупційним бюро (НАБУ), ми погодилися з необхідністю продовження зусиль в імплементації судової реформи та реформи прокуратури, спрямованих на посилення верховенства права в Україні. У цьому контексті ми привітали схвалення Закону «Про Вищий антикорупційний суд», що є важливим кроком у боротьбі з корупцією», - відзначається в документі. Сторони також очікують швидкого прийняття необхідних поправок, що гарантуватимуть поширення юрисдикції цього суду на

09 Липня 2018 15:26

Олександр Ярема: Молодь — це наше сьогодні

Результати проекту «Громада, де чути голос молоді» обговорили сьогодні під час підсумкової конференції за участю заступника Міністра молоді та спорту України Олександра Яреми.

Зазначена ініціатива реалізовується громадською організацією «МАРТ»» у рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Учасниками проекту, новими лідерами та агентами змін у себе на місцях стали 5 команд з ОТГ Чернігівщини: Кіптівської, Лосинівської, Коропської, Корюківської, Сосницької.

Групи були змішані, окрім громадських активістів, участь у роботі взяли представники місцевої влади.

 

— Молодь — це наше сьогодні. Саме сьогодні її треба чути та працювати з нею. Важливо, що реалізація цього проекту включає спільну діяльність молодіжних організацій

09 Липня 2018 15:00актуально

Артисти філармонійного центру повернулися з гастролей Донбасом

4 – 7 липня  відбулося вже друге протягом поточного року культурно-просвітницьке турне Донбасом творчих колективів Чернігівщини, підопічних Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської ОДА. Зазначена акція здійснювалася в рамках виконання Указу Президента України №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» та наказу Міністерства культури України від 30.12.2015 щодо Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас». Делегацію з Чернігівщини, яка складалася з 20 осіб, очолив директор Департаменту Олександр Левочко.

Як і минулого разу, співорганізатором турне стала ГО «Українська Ініціатива», керівники якої Юрій Косенко та Ольга Тимчишин постійно супроводжували делегацію, брали безпосередню

<<<12 - 22 з 6476>>>