<<<12 - 22 з 5984>>>


12 Січня 2018 16:24оголошення

Студент Остерського коледжу став переможцем обласного конкурсу «Бережи себе»

Одним з переможців обласного заочного конкурсу навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності «Бережи себе», який уже третій рік для старшокласників і студентів ВНЗ І-ІІ ступенів області проводить управління освіти та науки Чернігівської ОДА і навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, став Олександр Рудяков – студент Остерського коледжу будівництва та дизайну.

Якщо в першому конкурсі, який пройшов в 2015 році, взяли участь до 30 конкурсантів, то в нинішньому їх кількість збільшилась до 64. Географія представлених робіт – від обласного центру до невеличких сіл віддалених районів Чернігівщини.

Тематика навчальних презентацій різноманітна: екологічні проблеми Чернігівської області,пожежна безпека, оповіщення і евакуація, попередження дитячого травматизму на дорозі, «абетка безпеки» для

12 Січня 2018 09:03повідомлення

Про вступ до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Одним із головних чинників забезпечення боєздатності аварійно-рятувальних підрозділів є належна укомплектація особовим складом. У зв'язку з вище викладеним та з  метою забезпечення потреби Державної служби України з надзвичайних ситуацій у кваліфікованих кадрах, належної організації роботи з відбору вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту (далі ВНЗ ЦЗ), які здійснюють підготовку фахівців за рахунок державного замовлення для органів і підрозділів цивільного захисту Управлінням ДСНС України у Чернігівській області з урахуванням існуючого некомплекту посад середнього і старшого начальницького складу, пропонуємо випускникам загальноосвітніх навчальних закладів спробувати свої сили у цій мужній та потрібній населенню професії. 

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі до вступу до ВНЗ Державної служби України з надзвичайних

11 Січня 2018 15:53подія

Відбувся семінар з питань запобігання і протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми

Питання захисту прав людей, протидії насильству, жорстокому поводженню з дітьми та торгівлі людьми порушили під час проведення семінару «Протидія жорстокому поводженню щодо дітей та торгівлі людьми», що відбувся 11 січня в Козелецькій райдержадміністрації для керівників районних соціальних служб і структурних підрозділів з питань освіти, сім’ї, дітей та молоді, представників місцевих рад, правоохоронних органів.

Організували семінар Служба у справах дітей облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області.

У формі діалогу учасники семінару обговорили актуальні питання взаємодії профільних органів та служб,

11 Січня 2018 14:57актуально

Отримайте ваучер на навчання

Служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.

За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність (із затвердженого Переліку), за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.

Право на отримання ваучера мають:

- особи віком від 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;

- особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

11 Січня 2018 10:20Подія

Рятувальники продовжують проводити роз'яснювальну роботу з мешканцями житлового сектору

Працівники Козелецького районного відділу спільно з представниками місцевого самоврядування 10 січня  здійснили профілактичне відпрацювання села Короп'є, де з початку 2018 року на пожежі загинуло дві особи.

Під час роз'яснювального рейду особливу увагу працівники ДСНС зосередили на помешканнях, де проживають одинокі громадяни літнього віку та особи, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. З дозволу господарів рятувальники вивчали протипожежний стан помешкань, а виявляючи неполадки, рекомендували способи їх усунення. Спілкуючись із селянами,  вогнеборці вкотре нагадали правила безпеки, яких слід дотримуватись під час монтажу та використання приладів пічного опалення, електрообладнання, довівши статистику смертельних пожеж. Також  жителям села Короп'є розповіли про наслідки дитячих пустощів, чим нагадали постійно розповідати дітям про небезпеку

10 Січня 2018 16:45Подія

Кількість домогосподарств у районі, що отримують житлові субсидії, збільшилася

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у 2017 році більше 271 тисячі сімей області отримують житлові субсидії.

У Козелецькому районі 13247 домогосподарств отримують субсидію на житлово-комунальні послуги, що на 2220 домогосподарства більше, ніж на цей період 2017 року.

Працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації без додаткового звернення громадян провели перерахунок житлових субсидій на опалювальний період з жовтня 2017 року 9481 домогосподарству.

Крім цього, майже 3050 субсидіантів отримали кошти в результаті монетизації невикористаних сум субсидій на загальну суму 1939 тисяч гривень.

Для отримання інформації про порядок надання житлових субсидій та кваліфікованих консультації жителі району можуть звернутися на

10 Січня 2018 09:30актуально

Державна програма &laquo;Доступні ліки&raquo; працюватиме й надалі

З початку року жителі Чернігівщини не можуть безкоштовно отримати медичні препарати за рецептами — в аптеках ліки, передбачені переліком відповідної урядової програми, поки що не відпускаються. Тому дехто змушений  купувати їх за власні кошти.

— Стосовно виписування рецептів нічого не змінилося. Як і минулого року, особа повинна звернутися за рецептом до свого дільничного терапевта або сімейного лікаря. Враховуючи, що бюджет області прийнятий, 26 мільйонів гривень, передбачених відповідною програмою, Чернігівщина отримала. Відповідно до заявок гроші вже розподілено по районах та містах області, — зазначив начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Також у профільному управлінні пояснили, що наразі триває процес підписання договорів органів місцевої влади з аптечними закладами. Тобто, своєчасність отримання громадянами

10 Січня 2018 09:21

Президент підписав Закон щодо видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення в зоні проведення АТО та прикордонних районах України

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України».

Метою Закону є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їх програм для населення шляхом запровадження механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Досягнення мети забезпечуватиметься шляхом законодавчого запровадження процедури надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, зокрема таких, що межують з тимчасово окупованою

09 Січня 2018 12:51видатні особистості

Поет, борець за незалежність України Василь Стус. До 80-річчя від дня народження

6 січня 1938 року у селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області народився Василь Стус.

Поет рідкісного таланту, який обрав долю борця. Із 47-ми років життя 13 провів у радянських слідчих ізоляторах, карцерах, камерах-одиночках, мордовських таборах, на Колимі, на каторжній роботі в шахті. Його позбавляли побачень з рідними, вилучали вірші, листи й рукописи, знущалися фізично й намагалися знищити морально. «То був чоловік, який говорив і писав за будь-яких обставин ясно, як перед Богом, і платив за це життям», — писав про нього Євген Сверстюк. Тому значення Василя Стуса більше, ніж талановитого поета, публіциста, перекладача й літературознавця. Він був і залишається «голосом сумління у світі розхитаних і розмитих понять честі, правди, порядності».

ФАКТИ ІЗ ЖИТТЯ ВАСИЛЯ СТУСА

Дитинство

09 Січня 2018 09:48Повідомлення

Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

- з української мови і літератури - 24 березня,

- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учнів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

- ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних

05 Січня 2018 15:56вітання

Дорогі земляки!

Вітаю вас з величним християнським святом – Різдвом Христовим, що символізує початок нових справ, здійснення планів і бажань. Народження Христа упродовж тисячоліть налаштовує серця людей на добро, милосердя, світлі помисли.

Нехай Різдво об’єднає усіх нас та осяє кожну душу радістю, вірою і любов'ю.

Хай здійснюються усі чисті задуми, панує благополуччя у родинах, а життя буде сповнене приємними подіями. Хай будуть благословенними всі наші мрії, сподівання, добрі справи і починання.

Бажаю здоров’я, добробуту і миру в нашій рідній Україні.

Смачної куті та щасливого Різдва!

Голова райдержадміністрації Володимир Швед
<<<12 - 22 з 5984>>>