<<<1 - 11 з 5159>>>


24 Березня 2017 14:37Подія

100-річчя Української національно-визвольної революції - наша важлива спадщина

Про Українську революцію 1917-1921 років як початок хоч і короткого, але все ж відродження української державності, розповідали учасники виховного заходу «Без минулого не буде майбутнього», що відбувся 24 березня в Козелецькій гімназії, з нагоди 100-річчя Української національно-визвольної революції. Захід підготували заступник директора гімназії з виховної роботи Інна Пенська і вчителі суспільних дисциплін Тамара Вульвач та Ірина Чолован.

Розпочала захід директор гімназії Людмила Павленко, яка підкреслила важливість виховання в учнів почуття патріотизму та коротко охарактеризувала особливості тогочасної революції в нашому краї, розповіла про участь відомих земляків у революційних подіях.

Головна думка, висловлена учнями, – не повторити помилок, зроблених попередниками на початку минулого століття, вивчати і знати власну історію, закарбувати висновки

24 Березня 2017 08:27Подія

Як цьогоріч проводитиметься весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині

З 1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби та інших водних біоресурсів. Перелік місць, відкритих для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони, та основних нерестовищ на водоймах Чернігівської області затверджено відповідним наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області.

Нагальні питання щодо проведення весняно-літньої нерестової заборони у 2017 році обговорили на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань охорони та відтворення водних біоресурсів під головуванням заступника голови — керівника апарату ОДА Наталії Романової.

На сьогодні налагоджена робота Чернігіврибоохорони з облдержадміністрацією, екологічною інспекцією, Держпродспоживслужбою, поліцією області, прикордонним загоном.

Як зазначив

23 Березня 2017 16:11Подія

До уваги жителів Чернігівщини: значно збільшилась кількість пожеж!

Незважаючи на вимоги правил пожежної й екологічної безпеки та постійні застереження рятувальників, громадяни продовжують спалювати рештки сухої рослинності, сміття на присадибних ділянках, а також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування в природних екосистемах.

З початку березня в Чернігівській області виникло понад 120 пожеж.

Учора, 22 березня, рятувальники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області ліквідували 23 пожежі загальною площею 50 гектарів на відкритих територіях.

Вогнеборці державного пожежно-рятувального підрозділу смт Куликівки ліквідували пожежу господарчої будівлі у селі Дрімайлівка Куликівського району. Під час гасіння рятувальники не допустили розповсюдження вогню на розташовані поруч чотири житлові будинки та дві господарчі

23 Березня 2017 14:55Подія

Відбулися загальні збори громадян Білейківської сільської ради

З виступу учасників художньої самодіяльності розпочалися 23 березня загальні збори громадян Білейківської сільської ради. Участь у зборах громади взяли голова райдержадміністрації Володимир Швед, голова районної ради Олена Дмитренко, начальник відділів райдержадміністрації та виконавчого комітету районної ради, депутат районної ради Наталія Лугина.

Про виконання плану соціально-економічного розвитку, використання коштів місцевого бюджету та самооподаткування за 2016 рік прозвітував Білейківський сільський голова Володимир Степанець, який подякував керівникам району, депутатам, приватним підприємцям, директорам ТОВ «Овочева група» і «Баришівська зернова компанія» Світлані Однолько та Олексію Котляру, Благодійному фонду «Сила добра» за постійну підтримку громади щодо вирішення соціальних проблем на території населених пунктів сільської

23 Березня 2017 12:15Подія

Рейд по торфовищах

22 березня рятувальники спільно з правоохоронними органами, лісниками, представниками водного господарства та засобами масової інформації провели огляд місць залягання торфовищ на територіях Данівської та Пилятинської сільських рад. Під час даного заходу, велику увагу приділили місцям, де виникнення загорань є найбільш ймовірним та територіям, розташованим  безпосередньо біля лісостепових зон.

За підсумками рейду, на щастя, осередків загорання виявлено не було, проте вогнеборці не втрачають пильність, адже пожежу легше попередити, а ніж потім ліквідовувати!

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях,  негайно телефонуйте за номером «101».  Пам’ятайте, що лише пильність та дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

За повідомленням Козелецького РВ Управління

23 Березня 2017 12:05Подія

Родинам загиблих учасників АТО - першочергова увага і підтримка

Постійна підтримка та надання допомоги родинам загиблих учасників АТО завжди буде одним з першочергових завдань органів державної влади і місцевого самоврядування.

Про це наголосив під час відвідування родини загиблого учасника АТО Олександра Новодіда в с. Патюти 22 березня голова райдержадміністрації Володимир Швед.

Під час спілкування з дружиною загиблого Наталією Новодід були обговорені проблемні питання, зокрема, проведення весняних сільськогосподарських робіт, завезення палива. Голова райдержадміністрації запевнив, що всі вони будуть вирішені якнайшвидше .

Завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Члевик поінформувала про першочергове оздоровлення дітей учасників АТО, сприяння в оформленні необхідних документів.

Від органів державної влади і громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Наталії Новодід

23 Березня 2017 09:04Повідомленя

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

За даними обласного протитуберкульозного диспансеру, на кінець 2016р. під наглядом лікувально-профілактичних закладів області перебувала 1000 хворих із усіма формами активного туберкульозу. Розповсюдженість туберкульозу на Чернігівщині становила 98 осіб на кожні 100 тис. населення (на кінець 2015р. – 103 особи).

У 2016р. діагноз "активний туберкульоз" уперше в житті встановлено 656 жителям області, серед яких три чверті – чоловіки, 20 хворих – діти у віці до 18 років. Захворюваність на цю небезпечну хворобу в минулому році становила 64 випадки в розрахунку на 100 тис. населення (у 2015р. – 65).

Найпоширенішою формою захворювання залишається активний туберкульоз легенів: такий діагноз у минулому році встановлено 600 хворим.

На кінець 2016р. у вогнищах активного туберкульозу мешкало 1376 осіб, з них поряд із хворими, що виділяють мікобактерії туберкульозу, проживали 356 дітей у віці

23 Березня 2017 09:01Повідомлення

До уваги суб'єктів Е-декларування!

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує  роз’яснення стосовно найбільш поширених питань, що виникають у суб’єктів декларування.

Крім того, в Національному агентстві працюють гарячі лінії (довідка по заповненню е-декларацій+38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88; технічна допомога з питань заповнення е-декларацій+38(044)200-06-94). На офіційному 

23 Березня 2017 08:48Подія

Патріоти з усієї країни знайшли однодумців у Чернігові

Чернігів – вже дев’ята зупинка Волонтерського Агітпотягу, який подорожує містами країни. Патріотично налаштована молодь, серед якої й учасники АТО та подій на Майдані, налагоджує контакти між представниками громадськості та органів влади, напрацьовує спільні ідеї відродження національної свідомості українців.

Читати також: П’ятий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув на Чернігівщину

Вчора, 21 березня, програма п’ятого етапу Потягу Єднання України «Труханівська Січ» розпочалася з покладання квітів до меморіальних стел загиблим Героям Революції Гідності та учасникам АТО на головній площі міста. Учасники Потягу, родини загиблих, студенти, волонтери та чернігівські активісти зібралися разом, щоб вшанувати пам'ять героїв – захисників України.

22 Березня 2017 17:04Подія

Продовжуються загальні збори громадян в населених пунктах району

22 березня відбулися загальні збори громадян с. Данівка, с. Курганське, с. Омелянів, с. Чемер за участі керівників органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів.

У сході громадян с.Данівка узяв участь голова райдержадміністрації Володимир Швед.

Він розповів присутнім про проведену роботу з виконання районних програм, забезпечення медичних закладів обладнанням, а медичних працівників житлом, надання населенню субсидій, облаштування спортивних майданчиків в населених пунктах району, проведення адміністративної реформи та створення ОТГ.

Із звітом про роботу у 2016 році виступила сільський голова Ольга Пальчик. Вона надала інформацію про проведені заходи, окреслила план розвитку громади у 2017 році .

Серед питань, які обговорювали громадян під час зборів - частковий ямковий ремонт доріг з асфальтним покриттям та висипка і грейдерування ґрунтових

22 Березня 2017 16:19Подія

Відбувся літературно-музичний захід «Ім'я твоє, жінко»

Про красу жіночих імен, їх походження, значення говорили на засіданні жіночого клубу «Чарівниця», що відбулося 22 березня у Козелецькій центральній бібліотеці.

Працівники бібліотеки Валентина Резніченко, Зінаїда Резнікова та Людмила Бородавко у формі літературно-музичного словника «Ім'я твоє, жінко» розповіли про імена жінок, присутніх на заході.

Власні імена є своєрідним довговічним дзеркалом, у якому відбиваються певні риси історії, життя й культури народу», – зазначали ведучі, даючи характеристику людям, котрі носять те чи інше ймення.

Своєрідним привітанням звучали пісні з жіночими іменами у виконанні Галини Гнідої, Віри Головко, Валентини Книш, Маргарити Олексенко, Івана Солов'я та Василя Кононенка під акомпанемент Івана Седня.

Галина Гніда, Віра Головко, Валентина Книш, Маргарита Олексенко, Іван Соловей прочитали вірші, гуморески, розповіли

<<<1 - 11 з 5159>>>