<<<1 - 11 з 7036>>>


25 Березня 2020 16:10

Кабмін запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини. Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Уряду 24 березня.

 

Таке рішення суттєво

24 Березня 2020 08:00

На Чернігівщину надійшли тести для діагностики коронавірусу

23 березня, Чернігівщина отримала 5 тисяч швидкіх тестів та партію тестів для полімеразно-ланцюгової реакції (золотий стандарт).

Тести для полімеразно-ланцюгової реакції доставлені в Чернігівський обласний лабораторний центр. Швидкі тести розподіляються по області для лікувальної мережі.

Нагадаємо: як повідомляла пресслужба Президента України, в ніч на

23 Березня 2020 15:57

УВАГА! Нерест 2020!

З метою забезпечення охорони та сприятливих умов для нересту і збереження місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського  рибоохоронного патруля від 10.03.2020 № 38 - од:

 

23 Березня 2020 15:12

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території україни на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

 

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання

23 Березня 2020 14:40

Козелецька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості під час карантину працює переважно в дистанційному режимі

Про це повідомила директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Воробей.

 

Усіх зареєстрованих безробітних (прийом яким призначено на  час каранину) профільні фахівці поінформують у телефонному режимі або через електронну пошту про призупинення відвідування ними філії. Неявка на

20 Березня 2020 12:59

До 381-ї річниці з дня народження гетьмана Івана Мазепи

Видатний український політичний і державний діяч Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у шляхетській православній родині на хуторі Мазепинці Київського воєводства (неподалік від Білої Церкви).

 

Навчався у Києво-Могилянському колегіумі, потім — в єзуїтському колегіумі у Варшаві. Пізніше, з волі батька, був прийнятий

19 Березня 2020 09:05

Звернення Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину

Шановні українці!

Влада запровадила карантин. Обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та

18 Березня 2020 15:49

Президент України підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу в Україні. Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.

 

Зокрема, Глава держави підписав Закон № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих

18 Березня 2020 15:23

У районі створена "гаряча лінія" з питань коронавірусу. Працює від сьогодні

Оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію».

 

Консультанти «гарячої лінії» нададуть оперативну інформацію про коронавірус, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

У результаті протиепідемічних заходів, які сьогодні проводяться у зв’язку з епідемією коронавірусу, утворюється значна кількість медичних відходів. Вони можуть бути не лише носіями вірусу, а й становити загрозу довкіллю, якщо не дотримуватися правил їх збирання та передачі на знешкодження.

 

Так, використані маски,

18 Березня 2020 08:00

Звернення Президента України у зв’язку із запровадженням карантину

Усім привіт!

Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!»

Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома.

Це справді дуже важливо для вашого життя та вашого здоров’я. Є й інший позитив у карантині:

<<<1 - 11 з 7036>>>