<<<1 - 11 з 6397>>>


21 Червня 2018 14:46

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував програму «Україна без контрабанди», що триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.

— Ми сформували план боротьби з контрабандою. Маємо десятки мільярдів гривень, які «схемщики» виводять за межі українського бюджету. Я цього терпіти не буду. Минулого року наші дії дали можливість залучити до бюджету більше 70 мільярдів гривень, — зазначив Володимир Гройсман.

Масштабна державна кампанія по боротьбі

20 Червня 2018 12:54актуально

Стережіться сонячного удару

Розпочалася літня спека. Тому для багатьох відпочинок на морі, на річці чи ставку стає панацеєю у вирішенні проблеми «боротьби» зі спекою. Але тут нас чекає нова небезпека – це тепловий або сонячний удар.

Тепловий удар — виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі.

Різновид теплового удару — сонячний удар, виникає, коли людина тривалий час перебуває під впливом прямих сонячних променів. Голова перегрівається під прямими променями сонця, в результаті кровоносні судини розширюються, відбувається сильна притока крові до голови. При сонячному ударі, насамперед, страждає нервова система.

Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до теплового, тому що у них схожі симптоми і прояв, тільки при сонячному ударі

20 Червня 2018 09:09повідомлення

Реалізація скрапленого газу для потреб населення Козелецького району

З червня 2018 року реалізацію скрапленого газу для потреб населення Козелецького району Чернігівської області здійснюють Носівська та Чернігівська дільниці Чернігівського регіонального управління скрапленого газу ТОВ «Харківрегіонгаз» за ціною 346 грн. з ПДВ за один балон з урахуванням вартості доставки балону до споживача.

19 Червня 2018 17:05подія

Білоруські Куропати: трагедія національного масштабу

Сотні тисяч мирних людей були вбиті у лісовому урочищі Куропати в 30-ті роки XX століття, що неподалік від Мінська (Республіка Білорусь). Десять років сюди привозили так званих «ворогів» на розстріл. За різними підрахунками, кількість жертв — від 30 до 300 тисяч осіб.

Деталі про цей страшний злочин (вшанування пам’яті жертв політичних репресій, територію поховань у Куропатах та проведені тут експертизи, інформацію про виконавців злочину тощо) можна дізнатися, ознайомившись з документально-мистецькою виставкою «Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення». Її презентовано сьогодні в Обласному молодіжному центрі. Організатори — Український інститут національної пам’яті за підтримки ЧернігівськоїОДА, білоруська ГО «Експерти в обороні Куропат».

Чернігів — друге місто в Україні, куди привезли експозицію за межі сусідньої Білорусі. Це міжнародний проект,

19 Червня 2018 12:49актуально

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/132.html

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

  1. Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

  1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
  2. Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким
19 Червня 2018 11:44повідомлення

Спека – ризик для здоров’я!

Нарешті прийшла спека! Але не для всіх ця новина є приємною. Найближчими днями температура повітря буде підніматися все вище, що створить ризик для Вашого здоров’я.

Особливо варто оберігатися людям похилого віку та людям, які мають проблеми із серцево-судинною системою.

У спеку варто дотримуватися таких правил:

– збільшити прийом рідини до 2-3 літрів на добу;

– уникати перебування під прямими сонячними променями, більше перебувати в тіні;

– обмежити час перебування надворі;

– носити світлий просторий одяг;

– прикривати голову та вдягати сонцезахисні окуляри;

– обмежити фізичні навантаження;

– надавати перевагу овочам та фруктам, пити зелений чай;

– не вживати алкогольних напоїв;

– не їсти жирного;,/p>

– приймати душ 2-3 рази на день.

Тож гарного та безпечного Вам літнього відпочинку!

НМЦ ЦЗ та БЖД
19 Червня 2018 10:35актуально

Доходи місцевих бюджетів в результаті децентралізації зросли майже на чверть &mdash; дані моніторингу Мінрегіону

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перспективні плани формування територій громад, затверджені урядом, покривають 76% території країни. Черговий щомісячний моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування демонструє, у чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається у секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних послуг тощо.

У загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ Чернігівщина посідає шосту сходинку.

Лідерство у формуванні об’єднаних громад утримує Житомирщина. Найкраще співпрацюють громади Полтавщини та Вінниччини. Найбільше старост обрано на Хмельниччині. Найшвидше подали проекти на кошти інфраструктурної субвенції громади

19 Червня 2018 08:55подія

Володимир Швед: жителі району повинні навчитися обороняти власну терниторію

Відбувся завершальний етап відправки резервістів до військової частини селища Гончарівське. Серед них більшість державних службовців, працівників райдержадміністрації та інших організацій району.

Перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації, начальник штабу району територіальної оборони Володимир Швед, який також бере участь у експериментальних навчальних зборах резервістів другої черги на базі новоутвореної бригади територіальної оборони. Володимир Швед наголосив, що жителі району повинні навчитися обороняти власну територію та зазначив, що участь державних службовців у тактичних навчаннях «Північна фортеця-2018» є прикладом патріотизму для інших громадян району.

Довідково

Тактичні навчання «Північна фортеця-2018» триватимуть до 27 червня. Їх учасники відпрацьовують застосування підрозділів територіальної

19 Червня 2018 08:21

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ у державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ», - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Глава держави висловив переконання, що ця реформа має бути предметом спільної роботи. «Поки я Президент, ревізії цього курсу не допущу. Тому, що децентралізація відповідає інтересам громад, їхніх мешканців, і всіх громадян України. І Україна стає сильнішою, коли стають сильнішими громади, коли ні в кого не підніметься голос пропонувати нам сепаратизм та федералізацію», - додав він.

«Час показав, що ми не помилилися в своїх розрахунках. Курс виявився абсолютно правильним, а децентралізація

18 Червня 2018 12:52актуально

Чернігівщина - регіон з найнижчим рівнем інфляції у травні поточного року

Показник рівня інфляції в травні 2018 року в області становив 99,5 % (Україна – 100,0 %) і був найнижчим серед регіонів України, завдяки чому Чернігівщина посіла 1 місце за мінімальним рівнем (з початку 2018 року – 8-9 місце).

На споживчому ринку області в травні поточного року ціни зменшилися: серед продовольчих товарів - на макаронні вироби, молоко, сир та м’який сир (творог), яйця, масло, фрукти, овочі, цукор та безалкогольні напої (на 0,5 % – 12,0 %); на послуги зв’язку (на 0,2 %), на одяг і взуття (на 0,3 %), на різні товари та послуги (на 1,2 %) та послуги з відпочинку та культури (на 1,3 %).

Водночас, ціни збільшилися: серед продовольчих товарів - на хліб і хлібопродукти, рибу та продукти з риби, олію соняшникову (на 0,3 – 3,7 %%); на алкогольні напої, тютюнові вироби (на 1,0 %), в сфері охорони здоров’я (на 0,7 %), на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання

18 Червня 2018 12:05подія

Військову присягу склали більше п'ятисот бійців навчального центру

У суботу, 16 червня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь в урочистих заходах з нагоди складання Військової присяги на вірність українському народові молодим поповненням 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Цього дня Військову присягу склали більше п'ятисот юнаків призову "весна-2018".

— Сьогодні у кожного з вас велика подія, ви вперше в житті присягаєте на вірність народові, країні, своїм родинам. Я пишаюся вашими батьками, тому що вони у важкий для держави час виховали патріотів країни, які мають бажання захищати рідну землю, свою Вітчизну, свою домівку. І тепер кожен із новобранців може впевнено сказати своїм батькам, своїй родині: «Я завжди зможу вас захистити», — сказав під час звернення до військовослужбовців та їх батьків, які прибули на урочистості,

<<<1 - 11 з 6397>>>