<<<1 - 11 з 6832>>>


19 Травня 2019 08:00

Працює виставка "Зламана доля, та не зламана воля"

В Україні 19 травня вшановують пам’ять жертв політичних репресій, які були одним із злочинів, здійснених комуністичним режимом щодо українців. Великою трагедією для нації були репресії, що тривали з 1920-х і до 1980-х років, із часом змінюючи свої механізми та наслідки, але однаковою силою принижуючи людську гідність та позбавляючи громадян не тільки права на свободу віросповідання та думки, а й права на життя. Вістря репресій

17 Травня 2019 09:15

Школярі знайомляться з професією вогнеборця

Для розширення знань старшокласників щодо різноманітних професій та допомоги у виборі професійного шляху 16 травня відбулася професіографічна екскурсія до 5-тої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець.

 

Т.в.о. начальника 5-ї ДПРЧ смт Козелець старший лейтенант служби цивільного захисту Ростислав Кравчук розповів школярам про професію пожежника, ознайомив дітей з обов`язками й особливостями роботи,

16 Травня 2019 16:23

Вихованці гуртка "Українська народна вишивка" показували свої вміння та вчилися "писати" вишивку з Володимиром Підгірняком

У рамках заходів до Всесвітнього дня вишиванки відбулося відкриття виставки вишитих робіт вихованців гуртка "Українська народна вишивка" Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Світлана Дем’яненко). Ознайомитися з вишитими роботами гуртківців присутні мали змогу у Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини.

 

Захід розпочався з творчих виступів вихованців гуртка, які не тільки гарно вишивають,

16 Травня 2019 15:04

День вишиванки об’єднав громадян спільними цінностями та ідеалами

Щороку, в третій четвер травня, у всьому світі відзначається самобутнє міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки.

 

Історично склалося, що наша, українська, земля завжди славилася своїми традиціями та культурними звичаями, до яких відноситься й вишиванка - одяг-оберіг, одяг-данина поваги до свого коріння, древнє мистецтво наших предків і душа України.

 

Козельчани підтримали ідею одягти традиційний стрій

16 Травня 2019 08:20

Українська вишиванка — національний символ єднання

Щороку в третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Це свято самобутнє і самодостатнє, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

 

Акцію «Всесвітній день вишиванки» започаткували у 2006 році студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного

16 Травня 2019 08:00

Президент підписав закон про державну мову: Мова – це платформа, на якій будується нація і держава

Президент України Петро Порошенко переконаний, що саме мова є тією базою, фундаментом, на якому будуються нації і держави, і Україна не є виключенням. Глава держави підписав закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

 

«Я наголошую, що під час підписання закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» робиться акт, один із найголовніших, для формування української

12 Травня 2019 15:48

Відбувся перший етап районного національно-патріотичного заходу «Я – патріот»

Під гаслом районного національно-патріотичного заходу "Я - патріот" на базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна" відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту серед здобувачів освіти загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

"Основними завданнями проведення заходу є національно-патріотичне виховання молоді, формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення

10 Травня 2019 11:21

Ініціатива «Чернігівщина, купуй рідне»: де дізнатися більше

Щоб підтримати місцевих виробників, в області у рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки реалізується ініціатива «Чернігівщина, купуй рідне».

 

На офіційному веб-сайті Чернігівської облдержадміністрації створений відповідний тематичний розділ, розрахований  як для підприємців, так і звичайних громадян. Тут можна ознайомитися

10 Травня 2019 10:29

«Гроші за пацієнтом» та «доступні ліки»: як змінюється система охорони здоров’я

Уряд перебудовує систему охорони здоров’я. Усі наявні комунальні заклади, що надають первинну медичну допомогу, цього року перейшли на нову, більш вигідну систему фінансування — «гроші за пацієнтом». Тобто отримують кошти за послуги, а не за розмір приміщення, кількість ліжок або ж медперсоналу. Дохід залежить від обсягу роботи.

 

Для багатьох лікарів, медсестер первинки це відображається в зарплаті

09 Травня 2019 14:32

Друга світова війна. Пам’ятаємо. Перемагаємо!

Сьогодні у Козельці, як і у всій нашій державі, відзначається День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Кожна повоєнна річниця — щоразу і світлий, і скорботний день. Це завжди привід згадати і ще раз усвідомити, ціною яких неймовірних зусиль і втрат було звільнено нашу землю від загарбників.

 

День Перемоги у Другій світовій війні виборювали представники різних національностей, релігій, поглядів.

09 Травня 2019 11:33

Звернення до Українського народу з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні співвітчизники!

 

Сьогодні ми з гордістю вшановуємо усіх людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

 

Величний подвиг і жертовність Українського народу, що зробив вагомий звитяжний внесок у розгром нацистів та їхніх сателітів, справедливо визнано історією та міжнародним співтовариством.

 

Саме на нашій багатостраждальній

<<<1 - 11 з 6832>>>