<<<1 - 11 з 6512>>>


20 Серпня 2018 16:27актуально

Кращі спортсмени Чернігівщини - на сітілайтах

Козельчанку Юлію Лобан - чемпіонку України з легкоатлетичного семиборства обрано кращою спортсменкою серед молоді Чернігівщини за підсумками змагань у липні 2018 року. У місті Чернігів встановлено білбор з фотографією спортсменки.

Нагадуємо, що згідно Положення про визначення найкращого спортсмена та тренера місяця з олімпійських видів спорту Чернігівщини, обласне Відділення Національного Олімпійського комітету України прийняло рішення розміщувати інформацію про них на білбордах. Від так визначення кращого спортсмена серед дорослих та серед юніорів і юнаків, також кращого тренера відбувається кожного місяця.

Головна мета – популяризація спортсменів серед жителів міста, які по праву можуть пишатись своїми земляками.

Кращими спортсмени Чернігівщини за підсумками змагань у червні та липні 2018 року також стали:

- червень:

- серед

20 Серпня 2018 14:44подія

Із Херсона з сімома медалями

Днями у м.Херсонес закінчилися п’ятиденні Всеукраїнські очні дитячі змагання з радіозв’язку на КХ та чемпіонат України зі швидкісної радіотелеграфії. Чернігівську область на них представляла команда UR4RXJ з м.Остер. В індивідуальній першості у комплексному заліку у Всеукраїнських очних змаганнях з радіозв’язку на КХ Анна Кошова у категорії 16 років стала переможницею, а Вікторія Француз та Юлія Шелепень у категорії 14 років зійшли на дві найвищі сходинки, здобувши відповідно золоту і срібну медалі.

А на чемпіонаті України зі швидкісної радіотелеграфії Анна та Вікторія вибороли по срібній медалі, а Юлія - бронзову. Ще одну бронзову медаль нашій команді приніс їх тренер Ігор Борисенко у категорії "дорослі". Це дало можливість Чернігівській області стати третьою у командному заліку, а UR4RXJ посісти 4 місце серед 17 команд зі всієї України.

20 Серпня 2018 12:29актуально

Про перехід на цифрове ТБ у питаннях і відповідях

Увага! З 1 вересня 2018 року в Україні припиняється аналогове ефірне телемовлення. Йому на заміну приходить цифрове ТБ.

Відключення аналогового мовлення здійснюється на виконання міжнародних зобов’язань України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про План використання радіочастотного ресурсу України».

Які переваги від переходу на цифровий стандарт мовлення?

Для глядача — це можливість безкоштовного перегляду 32 загальнонаціональних та місцевих телепрограм з високою якістю зображення та звуку.

Для країни — ефективне використання радіочастотного ресурсу, виконання міжнародних зобов’язань.

Скільки триватиме перехід на цифрове мовлення?

Згідно з урядовими документами, вже 31 серпня 2018 року відключається аналоговий ефір на всій території України. У м. Київ та Кіровоградській

20 Серпня 2018 08:22

Президент підписав Закон щодо створення ефективного механізму використання земель сільгосппризначення, запобігання рейдерству земель в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні». 

Реалізація Закону створить ефективний механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення, створить необхідні умови для запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні.

Законом визначаються особливості використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, а також полезахисними лісовими смугами, які обмежують такий масив. Зокрема, передбачається право власників, землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення,

09 Серпня 2018 09:07вічна пам’ять

Він просто не міг залишитися вдома...

Він був чуйним сином та добрим братом, щирим патріотом рідної землі. Саме тому в час, коли Україна потерпіла від ворожого вторгнення, просто не зміг залишитися вдома і всупереч благанням матері поїхав на Схід боронити рідну державу від російського агресора. Мова йде про Сергія Александренка, який народився 2 червня 1979 року в селі Олбин, що нині входить до Кіптівської об’єднаної територіальної громади. Друзі, близькі, знайомі, вчителі та односельці відзначають, що Сергій був добрим від природи хлопцем - справедливим, товариським, щирим і незрадливим.

З перших днів ведення бойових дій на Сході України наш земляк пішов боротися за непорушність кордонів і суверенітет своєї держави. Він чесно й сумлінно служив радіотелеграфістом у 1-ій окремій танковій бригаді, що стояла у селі Весела Тарасівка Латугинського району Луганської області, після перемоги над ворогом

03 Серпня 2018 10:12соціальний захист

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів?

У зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, що призвела до тимчасової окупації частини території України, а також до того що на сході України гинуть, отримують поранення та зазнають різних видів насильства діти. КМУ затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (постанова КМУ від 05.04.2017 року №268).

         Право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

1) отримала поранення, контузію, каліцтво;

2) зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства;

3) була викрадена або незаконно вивезена за межі України;

4) залучалася до участі у діях воєнізованих чи збройних формувань;

5) незаконно утримувалася, у тому числі в полоні.

Наслідками

02 Серпня 2018 15:25повідомлення

Козелецький районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді запрошує до співпраці

Козелецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує для роботи патронатними вихователями родини, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту та тимчасової підтримки.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

Читати також: Що передбачає нова форма соціальної роботи - патронат

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України,

- має вищу освіту,

- досвід виховання дітей,

- має помічника, який пройшов курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів

- зі згоди всіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають у помешканні, уклала договір про надання послуг патронату з відповідним органом опіки та піклування.

02 Серпня 2018 11:35актуально

В Україні запрацювала гаряча лінія з питань протидії булінгу

Нещодавно почала діяти гаряча лінія з питань протидії булінгу.
Батьків просять повідомляти про цькування дітей у школі. На жаль, раніше про цю проблему мало говорили,  та проблему булінгу варто обговорювати, адже з цього починається безпека дитини в школі.

Як виявити, чи є Ваша дитина жертвою цькувань у школі, і що робити?

Відповіді на ці запитання можна отримати безкоштовно за номером 116 000 (гаряча лінія з питань протидії булінгу працює для батьків).

Примітка. 

Булінг – цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку його інших представників. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити загальний авторитет. 

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,
сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
02 Серпня 2018 08:05

Глава держави підписав Закон «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2505-VIII «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».

Документ визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, та забезпечує правове регулювання відносин, пов’язаних із встановленням та обліком, розшуком і соціальним захистом таких осіб та їх родичів.

Закон спрямований на імплементацію міжнародних договорів із міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини щодо захисту осіб, зниклих безвісти, та їхніх родичів, учасницею яких є Україна.

Документом визначаються й основні повноваження та завдання Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, що є постійно діючим дорадчо-консультативним органом при Кабінеті Міністрів, порядок її утворення, перелік органів, представники яких включаються до Комісії.

Законом також створюється Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти

01 Серпня 2018 11:55актуально

Застереження для грибників

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області застерігає при збиранні грибів, бути надзвичайно обережними, отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню.

 

Забороняється:

- вживати будь-які ліки та їжу, а надто ж алкогольні напої, молоко, - це може прискорити всмоктування токсинів грибів у кишечнику;

- займатися будь-якими іншими видами самолікування.

 

 Ні в якому разі не довіряйте таким тлумаченням:

усі їстівні гриби мають приємний смак;

отруйні гриби мають неприємний запах, а їстівні - приємний;

усі гриби в молодому віці їстівні;

личинки комах, черви й равлики не чіпають отруйних грибів;

опущена у відвар грибів срібна ложка або срібна монета чорніє, якщо в каструлі є отруйні гриби;

цибуля або часник стають бурими, якщо варити

01 Серпня 2018 10:11подія

Діти Козелеччини, які потребують особливої підтримки держави відпочинуть у оздоровчо-спортивному таборі "Медик-2"

40 дітей з Козелеччини, які потребують особливої підтримки держави, сьогодні, 1 серпня, вирушили до оздоровчо-спортивного табору "Медик-2", що знаходиться у смт Сергіївка Одеської області.

Як зазначила заступник голови районної державної адміністрації Віра Жидкова загалом у різних оздоровчих та відпочинкових закладах з 57,6% прогнозованої кількості вже оздоровлено та забезпечено відпочинковими послугами 53,8% дітей району. Для охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей райдержадміністрація співпрацює з установами, організаціями та підприємствами району.

Відправка учнів до табору відбулася в рамках проведення оздоровчої кампанії, організатором заходу виступила Козелецька райдержадміністрація за сприяння народного депутат Олега Дмитренка, який забезпечив витрати на транспорт та профінансував 80 путівок.

Із 14 до 28 серпня

<<<1 - 11 з 6512>>>