<<<1 - 11 з 6879>>>


16 Липня 2019 08:16

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР голосами 355 депутатів, «виконуючи волю українського народу до побудови вільної незалежної держави», схвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший крок до утворення незалежної суверенної держави.

 

У преамбулі Декларації підкреслювалося, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність

15 Липня 2019 10:20

Два проекти ОТГ Козелеччини – серед переможців конкурсу «Малі міста – великі враження»

У конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» цьогоріч перемогли проекти чотирьох громад Чернігівської області. Конкурс організований Міністерством культури України задля розвитку культурного простору України, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів з населенням до 50 тисяч осіб.

 

Так, Кіптівська об’єднана територіальна громада реалізовуватиме проект

15 Липня 2019 10:00

Начальником відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації призначено Людмилу Сенченко

Відповідне розпорядження підписав виконуючий обов’язки голови Козелецької районної державної адміністрації Юрій Заславський.

 

Сьогодні Юрій Заславський представив нового начальника колективу висловив сподівання, що і надалі очолюваний нею відділ успішно здійснюватиме свою діяльність.

 

Людмила Сенченко народилася 1971 року. 1989 року закінчила із золотою медаллю Козелецьку середню школу. Має повну вищу освіту.

12 Липня 2019 14:02

«Чернігівщина, купуй рідне»

Чернігівська ОДА запроваджує нові ініціативи, щоб підтримати місцевих товаровиробників. Це стимулюватиме розвиток малого і середнього бізнесу Чернігівщини, а також заохочуватиме жителів області купувати товари місцевого виробництва. У цьому переконана директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

 

Під час сьогоднішнього пресбрифінгу очільниця профільного Департаменту

12 Липня 2019 12:30

Підприємствам Чернігівщини з обласного бюджету частково відшкодовуватимуть витрати на участь у виставково-ярмаркових заходах

Щоб підтримати місцевих товаровиробників, у рамках реалізації обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки запроваджено механізм часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях.

 

Так, для отримання часткового відшкодування підприємству за фактом участі у виставково-ярмарковому заході необхідно

10 Липня 2019 11:51

У районі стартували жнива

Сільгоспвиробники Козелецького району почали збиральну кампанію. Наразі зібрано урожаю з 19% всіх засіяних площ.

 

Першими збиральні роботи озимих розпочали підприємства Агро-ленд "Петрівське" (с.Мостище) та СТОВ "Полісся" (с.Бригінці) середня врожайність цих культур склала 50 ц з га. З обмолочених 2 тис га озимого ріпаку намолочено 5938 т, середня врожайність склала 29,7 ц з га, озимої пшениці з 865 га намолочено 3968 т, середньою

09 Липня 2019 11:45

8 липня - День родини

Це свято з’явилося в нашому календарі не так давно, але його суспільне значення надважливе. Родина, сім’я є найнадійнішою, звичною і природною ланкою суспільства. Ми бережемо кращі традиції та здобутки своїх родин, пишаємося своїми предками, їхніми трудовими і бойовими звершеннями. Безліч людських родин утворюють протягом тривалого часу стабільні і творчі територіальні громади України – а це і є, власне, Український народ.

08 Липня 2019 16:30

В області поступово впроваджується відновлювальна енергетика

На Чернігівщині з початку року приватними домогосподарствами введено в експлуатацію понад 1100 кВт потужностей – 29 нових об’єктів, які виробляють електроенергію з енергії сонця. Усього ж їх працює 134 загальною потужністю 2,5 МВт.

 

Крім того, ТОВ «Чернігівська генеруюча компанія» ввела в експлуатацію нову когенераційну установку, що працює на твердому паливі, з виробництва електричної (потужність – 0,49МВт) та теплової

05 Липня 2019 16:27

У Чернігівській обласній лікарні відкрили кабінет МРТ

На Чернігівщині триває модернізація закладів охорони здоров’я. В обласній лікарні відсьогодні запрацював сучасний кабінет магнітно-резонансної томографії. Це дає можливість проводити в медзакладі точну діагностику, що дозволить вчасно та якісно проводити лікування хворих. Медобладнання придбано за кошти обласного бюджету на суму 40,4 мільйона гривень.

 

На відкритті кабінету МРТ були присутні керівники області

05 Липня 2019 14:51

Професійне свято відзначили медичні працівники району

Щороку у третю неділю червня медичні працівники святкують свій професійний день. Сьогодні, 14 червня, напередодні свята, урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися в Козелецькому районному будинку культури.

 

У своєму вітальному слові Юрій Заславський зазначив, що в руках медиків — здоров’я жителів району, майбутнє українського народу. Побажав усім їм міцного здоров’я, спокою й достатку, успіхів

04 Липня 2019 16:35

Вертаємо своє: Україна відзначає п’яту річницю звільнення від російської окупації міст східної України

Понад 5 років триває російсько-українська війна. Її жертвами стали більше 40 тисяч українських громадян. Понад 13 тисяч із них загинули. Майже 1,5 мільйона мешканців сходу України вимушено покинули домівки.

 

За оцінками Організації Об’єднаних Націй, цей збройний конфлікт є одним із найсмертоносніших у Європі з часів Другої світової війни.

 

Активна збройна

<<<1 - 11 з 6879>>>