<<<1 - 11 з 6261>>>


20 Квітня 2018 14:41подія

Відбулася чергова сесія районної ради

На засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, що відбулася 20 квітня, депутати схвалили рішення про реорганізацію Комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», що сприятиме збільшенню господарської та фінансової автономії (самостійності) та управлінської гнучкості комунального закладу охорони здоров’я, формуванню стимулів для поліпшення якості медичного обслуговування населення і підвищенню економічної ефективності використання активів, розглянули ряд питань щодо комунальної власності та проголосували за безоплатну передачу із власності Козелецької селищної ради у спільну власність територіальних громад

19 Квітня 2018 17:00

Глава Уряду: Ми відновлюємо дороги, які не будувалися десятиліттями

Масштабна програма відновлення доріг в Україні, яка стартувала 2 роки тому, передбачає будівництво нових автошляхів, а також відновлення доріг, які були побудовані десятки років тому і з тих пір не ремонтувалися. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ.

Він підкреслив, що ямковий ремонт, який сьогодні широко ведеться на дорогах, – це не оновлення збудованих рік тому доріг. Нові дороги, в більшості, «перезимували» достойно, запевнив Глава Уряду.

«Якщо ви їдете по нових дорогах, це і є дороги Уряду Гройсмана, побудовані в рамках нашої програми, - сказав Прем’єр-міністр. – А ті зруйновані дороги, які ви бачите, це не дороги нашого Уряду, вони будувались 10 років тому. Але наша відповідальність їх відновити. І ми це робимо. Нам потрібні дві речі – кошти і час».

Глава Уряду наголосив, що протягом п’яти

19 Квітня 2018 10:12актуально

Електронна система охорони здоров’я eHealth: обираємо лікаря

В Україні триває реформування галузі охорони здоров’я. Зокрема, набирає обертів кампанія з обрання лікаря, розпочата у квітні цього року.

Для зручності як лікарів, так і пацієнтів запроваджена Єдина електронна система охорони здоров’я eHealth. Її основна функція – допомагати пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. Ця система дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти, і запобігати зловживанням.

«Електронне здоров’я» – складна система, яка буде поступово впроваджуватися протягом кількох років.

Перший етап, який вже розпочато, охоплює первинну ланку медицини – сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Через eHealth пацієнти укладають

18 Квітня 2018 15:20подія

У Козельці відбулася урочиста відправка юнаків весняного призову до лав Збройних сил України

У Козелецькому районному військовому комісаріаті 16 та 17 квітня відбулися урочисті проводи юнаків весняного призову до лав Збройних сил України. Цієї весни від Козелеччини на строкову службу призвано 30 новобранців. Згідно Указу Президента України призовна кампанія проходить без залучення призовників строкової військової служби віком від 20 до 27 років до бойових дій у зоні проведення АТО.

У заході брали участь заступник голови районної державної адміністрації, голова призовної комісії Віра Жидкова, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи районної державної адміністрації Михайло Ковалівський, районний військовий комісар підполковник Геннадій Медведський, заступник районного військового комісара, начальник відділення комплектування Володимир Бурвіков.

З привітальним словом та щирими побажаннями

18 Квітня 2018 12:28подія

На Чернігівщині понад 9 тисяч гектарів землі передано у власність учасникам АТО

Від початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок у власність учасникам антитерористичної операції до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області із заявами на отримання землі звернулися понад 9 тисяч військовослужбовців.

На сьогодні більше 7 тисяч учасників АТО отримали дозволи на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею понад 9 тисяч гектарів.

Нині в області завершена процедура оформлення у власність бійців антитерористичної операції більше 4 тисяч земельних ділянок – близько 6 тисяч гектарів. Для ведення особистого селянського господарства військовослужбовці отримали майже 3 тисячі ділянок загальною площею понад 5 тисяч гектарів. Ще півтори тисячі ділянок (більше 174 гектарів) призначені для садівництва.

Найбільшу

18 Квітня 2018 12:16повідомлення

Увага! Попередження про пожежну небезпеку

Останнім часом в Україні значно збільшилася кількість пожеж в природних екосистемах. Спалюючи сміття та суху рослинність при впорядкуванні власних домогосподарств, жителі продовжують нехтувати заходами безпеки. Це часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

За повідомленням УкрГідрометцентру, 16-17 квітня у Чернігівській області високий, місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Шановні громадяни!

Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки!

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може

18 Квітня 2018 08:07

Президент: Україна як ніколи близько до появи Помісної Православної Церкви

Президент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії– ред.).

«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами – підтримати ієрархів, підтримати Президента, підтримати Парламент і набути Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Вірю, що це, з Божою допомогою, відбудеться», -сказав Петро Порошенко.

«Ми зустрічаємося невдовзі після світлого Воскресіння Христового, цей день в Україні

17 Квітня 2018 15:59подія

Пожежників району привітали з професійним святом

У нашій державі 17 квітня відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм покликанням важку, проте почесну справу – боротьбу з вогняною стихією, захист життя і здоров’я людей, майна від пожеж.

З нагоди Дня пожежної охорони у Козелецькому районному відділі управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області відбулося урочисте зібрання. У заході брали участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, заступник голови районної ради Катерина Биковець, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи районної державної адміністрації Михайло Ковалівський, начальник Козелецького районного відділу УДСНС України в Чернігівській області Сергій Хоменко, представники Козелецької та Кіптівської сільської ради, начальник 5 державної

17 Квітня 2018 08:58актуально

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці

Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам у підписанні декларації, – він уже має оптимальну кількість пацієнтів (для терапевта – 2000, для сімейного лікаря – 1800, для

17 Квітня 2018 08:52актуально

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

Інфограма

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
17 Квітня 2018 08:06

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».
Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи. 
Зміни до українського законодавства з питань захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації розроблені з метою гармонізації законодавства України із положеннями Факультативного протоколу щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії до Конвенції ООН про права дитини, Конвенції
<<<1 - 11 з 6261>>>